İstanbul'da Şoke Eden Görüntü! Yan Odadan İki Erkek Çıktı!

İstanbul’da şoke eden görüntü! Cinsel ilişkiye girmek için gitti! SULTANGAZİ’de gasptan kaçan şahıs, yarı çıplak halde beşinci kattaki dairenin balkonundan sarkarak yardım bekledi.

Zeytinburnu’nda yaşayan bir şahıs, iddiaya bakılırsa internette tanıştığı kişiyle beraber olmak için anlaştı. Tanıştığı kişinin Sultangazi Cebeci Mahallesi’ndeki evine giden bu şahıs, evin başka odasından çıkan ve tanıştığı kişinin arkadaşları olduğu öğrenilen 2 şahıs tarafınca dövüldü. Evdekilerin parasını alarak, zorla senet imzalatmak istediği öne devam eden şahıs yarı çıplak halde 5. kattaki dairenin balkonuna çıktı.

Yarı çıplak bir halde balkondan sarkan şahıs, ‘yardım edin’ diye bağırmaya başladı. Evin bulunmuş olduğu caddeden geçenler, yarı çıplak adamı görünce kısa bir şaşkınlık yaşadıktan sonrasında derhal polis ve itfaiyeye haber verdi. Evde bulunan 3 adam ise vaka yerinden koşarak firar etti.

Kısa sürede vaka yerine gelen itfaiye ekipleri uzattıkları merdivenle pencerede asılı kalan adamı kurtardı. Aşağıya indirilen insanın sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Dövüp Paramı Aldılar

Polis merkezine götürülen adam burada verdiği ifadesinde, “İnternette tanıştığım şahıs birkaç gün devam eden yazışmaların peşinden  Sultangazi’deki eve çağrı etti. Eve geldiğimde tanıştığım kişinin yanı sıra yan odadan tanımadığım 2 şahıs çıktı. 3 şahıs beni dövüp paramı aldı. Zorla senet imzalatmak istedikleri sırada balkona çıkarak yardım istedim. Bana zarar vereceklerinden korktuğum için de aşağıya sarktım” söylediği öğrenildi.  Polis kaçan şüphelileri ararken görgü tanıkları 5 kattan oluşan binadan sarkan kişiyi görünce polis ve itfaiyeye haber verdiklerini söylemiş oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here