İzmir'de Dehşet Saçtılar! Döner Bıçaklı Kavgada Yaralılar Var!

İzmir’de gece saatlerinde iki grup içinde hemen hemen bilinmeyen bir nedenle münakaşa çıktı. Taraflardan biri tartıştığı kişilere aracından almış olduğu döner bıçağı ile saldırırken, kavga sonucu 3 şahıs yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

İzmir’in Bornova ilçesinde döner bıçaklı dövüşte 3 şahıs yaralandı. İddiaya nazaran, Kazımdirik Mahallesi Minik Park mevkisinde iki grup içinde münakaşa çıktı.

Münakaşanın büyümesi üstüne Y.A. (22), 35 JH 234 plakalı hafifçe ticari araçta bulunan döner bıçağını alarak savurmaya başladı. Bu sırada Mahmut Eşref A. (24) ile Talha E. bacaklarından, Y.A. ise elinden yaralandı.

Kavgayı gören bölgedeki sivil polisler vakaya müdahale etti. Durumun bildirilmesi üstüne vaka yerine sıhhat ve takviye polis ekibi sevk edildi. Şüpheli, döner bıçağını polislere de savurarak araca binip kaçmak istedi.

Aracın etrafını saran sivil polisler şüphelinin kaçmasına izin vermedi ve araçta bulunan 2 kız ve 2 erkeği dışarı çıkardı. Şüpheli gözaltına alınırken, araçtaki döner bıçağına da el konuldu.

Bu sırada, sıhhat ekipleri gelinceye kadar arkadaşları Mahmut Eşref A’nın bacağına bel kemeri ile turnike uyguladı.

Mahmut Eşref A. ile Talha E, vaka yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların dirimsel tehlikesinin bulunmuş olduğu öğrenildi.

Elinden yaralı Y.A. ise polis nezaretinde İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine götürüldü. Soruşturma sürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here