Kansere Yakalanınca 'Benden Ayrılabilirsin' Demişti!

İkinci evre meme kanseri olan genç hanım, 3 senelik sevgilisine benden ayrılabilirsin dedi, sadece sevgilisi ona asla beklemediği bir yanıt verdi.

Kim olursanız olun ya da nerede yaşıyor olursanız olun yaşam her insana aynı şeyleri veriyor. Bazısına birazcık daha çok, bazısına birazcık daha azca, fakat netice itibariyle her insana aynı davranıyor. Hastalıklar için de bu bu şekilde, New Jersey’de yaşayan Jillian Hanson da bunu yaşayanlardan biri. Meme kanserinin 2’nci evresinde bulunduğunu öğrenen Jillian zor bir karar vermek zorunda hissetti kendini. Durumunun her geçen gün birazcık daha kötüye gideceğiniz düşünen genç hanım, 3 senedir beraber olduğu sevgilisine kendisinden ayrılabileceğini söylemiş oldu. Şundan dolayı tüm bu zorlukları onun yaşamasına gerek yoktu, daha gençti ve kendisine değişik bir yol çizerek mutlu olabilirdi. Kendisi adına en doğru sonucu aldığını düşünen Jillian, sevgilisinin asla beklemediği bir yanıt vereceğinden habersizdi.

Benden Ayrılabilirsin Bunu Mesele Etmem

Jillian, meme kanserinin 2’nci evresinde bulunduğunu öğrenince 3 senelik sevgilisinden ayrılmanın oldukça doğru bir karar bulunduğunu düşündü. Max Allegretti’ye, oldukça sıkıntılı bir sürecin içine gireceğini söyleyen Jillian, “bu şekilde bir şeyi benimle beraber senin de yaşamana gerek yok, buna hazır değilsen seni anlayışla karşılarım, benden ayrılabilirsin bunu asla mesele etmem” dedi.

Max’i karşısına alan Jillian ona şunları söylemiş: “Oldukca zor olacağını biliyorum, sadece beni nelerin beklediğini bilmiyorum. Eğer bu şekilde bir sürecin içinde yer almak istemezsen bana söylemen kafi.” Sadece Max bunu asla bir seçenek olarak görmemiş ve 2 yıl devam eden kemoterapi süresince bir an olsun Jillian’ın yanından ayrılmamış. Dahası, kemoterapinin bitişini kutlamak için oldukça hususi bir organizasyon planlamış.

Kemoterapinin Son Günü Evlilik Teklifi Etmiş

Jillian’ın kendisine yapmış olduğu teklifi anladığını söylüyor Max, sadece ben bunu hiçbir süre bir seçenek olarak görmedim diye de ekliyor. 2 yıl devam eden sıkıntılı tedavi sürecinde bir an olsun yalnız bırakmamış Jillian’ı ve sonunda da onu daha oldukça iyi mi mutlu ederim diye düşünmeye başlamış. Jill’in ailesi ve dostlarıyla konuşan Max, kemoterapinin son gününü onun için iyi mi daha mutlu bigün yapabilirim diye sormuş. Sonunda, Jill’in tedavi görmüş olduğu Memorial Sloan Kettering Hastanesi’nde evlilik teklifi halletmeye karar vermiş. 28 Şubat 2018 tarihinde, ailesinin, arkadaşlarının, doktorlarının ve hemşirelerin huzurunda Jillian’a evlenme teklif etmiş. Her ne kadar, Jillian’a kanser teşhisi konmadan ilkin çift birlikteliği konuşmuş olsa da bu teklif Jillian için büyük bir sürpriz olmuş. Böylesine hususi bir günü, daha hususi yapmış olduğu için Max’in teklifine asla düşünmeden evet demiş.

Düğün Planlama Şirketi Tüm Harcamaları Karşılamış

Jillian’ın New York’ta görüştüğü düğün planlama şirketinin sahibi Lauren Grench, hikayeyi duyunca çiftin tüm düğün harcamalarını üstlenmiş. Senelerce hastalıkla savaşım eden ve sonunda kurtulduğunda iki mutluluğu bir arada yaşayan çiftin düğünü için ihtiyaç duyulan öteki pek oldukça hizmet için ise başka firmalar gönüllü olarak emek harcamayı kabul etmiş. Jillian’ın gelinliğini ise tasarımcı Kenneth Winston armağan etmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here