Kayıp Öğretmenden Kahreden Haber!

Giresun’da 4 gün ilkin serinlemek için girmiş olduğu denizde kaybolan müzik öğretmeni Selim Balcı’nın cesedi bulunmuş oldu. Boğulma tehlikesi geçiren arkadaşlardan Çilingir çevredekilerce kurtarılıp Tirebolu Devlet Hastanesine kaldırılmış, kaybolan Balcı için ekiplerce emek harcama başlatılmıştı.

Espiye ilçesi Gülburnu açıklarında denizde bir adam cesedi gören balıkçıların ihbarıyla bölgeye giden sahil güvenlik ekipleri, cesedi bota alarak Tirebolu ilçesindeki limana getirdi.

Cesedin 4 gün ilkin Tirebolu ilçesi Beygirkumu Plajı’nda serinlemek için girmiş olduğu denizde kaybolan müzik öğretmeni Selim Balcı’ya ilişik olabileceği ihtimali üstüne Balcı’nın yakınları limana çağrıldı.

Gelen kişilerce meydana getirilen teşhis sonucu Balcı’ya ilişik olduğu anlaşılan ceset, otopsi için Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kaybolduğu plajdan ortalama 15 kilometre uzakta cesedi bulunan Balcı, 4 gün ilkin arkadaşı Kenan Samet Çilingir ile serinlemek için denize girmişti.

Boğulma tehlikesi geçiren arkadaşlardan Çilingir çevredekilerce kurtarılıp Tirebolu Devlet Hastanesine kaldırılmış, kaybolan Balcı için ekiplerce emek harcama başlatılmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here