Kiraladığı Lüks Cipi Denize Attı, Yoluna Yürüyerek Devam Etti

İzmir’in Urla ilçesinde, hemen hemen belirlenemeyen sebepten dolayı bir şahıs, kiraladığı lüks cipi çalıştırarak denize attıktan sonrasında hiçbir şey olmamış şeklinde yoluna devam etti.

Dün İzmir’in Çeşme kazasından kiraladığı araç ile Urla’daki Karantina Adası girişine gelen kimliği belirsiz bir şahıs, yolun ortasında park etmiş olduğu aracında bir süre bekledi.

Lüks Cipi Denize Attı

Bu esnada aracı fark eden bir yurttaş, cep telefonunun kamerasını açarak kayda girdi. Saniye saniye kameraya yansıyan görüntülerde, bir şahıs hemen hemen belirlenemeyen sebepten dolayı el frenini indirdiği lüks cipi çalıştırarak denize sürdü.

Hiçbir Şey Olmamış Benzer Biçimde Vaka Yerinden Ayrıldı

Araç, çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları içinde denize doğru ilerlerken, sürücüsü de kendisini son anda araçtan dışarı attı. Lüks cip denize düşerken, üstü çıplak sürücü de hiçbir şey olmamış şeklinde vaka yerinden ayrıldı.

Öte taraftan, lüks cip vaka yerine çağrılan çekici vasıtasıyla düşmüş olduğu yerden çıkarılırken, mevzuyla ilgili güvenlik güçlerince başlatılan soruşturmanın devam etmiş olduğu öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here