Koca Koca Yalanlar 12. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ahmet’i nikah masasına oturtmak isteyen Sude, hamile olduğu yalanını söylüyor!

Nilgün, kocası Şahin’in kendisini onlarca defa aldattığını öğrendikten sonrasında tüm mal varlıklarını üstüne geçirmişti. Şahin, eşinin kendisini affetmesi için her şeyi halletmeye hazırdır. Bu süreçte Nilgün’ün en büyük destekçileri Müjgan ve Canan olur. Öte taraftan Osman, evlenme teklifini kabul etmeyen Canan’ın gönlünü almaya çalışır. Osman, Canan’ı ikna etmeye çalışırken işler istediği benzer biçimde gitmez.

Ahmet ile Müjgan’ı ise sürpriz bir haber beklemektedir. Sude, Ahmet’i kaybetmemekte kararlıdır. Hamile bulunduğunu söyler ve Ahmet ile evlenmek için tüm kozlarını kullanır.

Koca Koca Yalanlar, final bölümüyle salı 20.00’de Kanal D’de!

Üç çocuk anası olan Müjgan kocası Ahmet ile beraber sakin ve tertipli bir yaşam yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in birlikteliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya adım atar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına olasılık vermez. Sadece kocasının da her geçen gün değişmiş olduğu bakış açısından kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, aşırı istekli ve varlıklı bir koca üstünden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir hanımdır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç hanım aşk, sadakat ve birliktelikleri üstünden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları tüm gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmenler: Osman Taşçı – Burcu Alptekin
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı:
Salih Fahlioğulları
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Tabiat Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Ümit), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Güvenilir)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=p4fTIySnAP8 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here