Kuzenine Zorla Sigara İçirmeye Çalıştı, Görüntüler Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!

Betül Aşçı isminde hanım sosyal medyada yayınladığı görüntülerle infiale niçin oldu. Küçük kuzenine sigara içirmeye çalışan ve bu görüntüleri gösteren Betül Aşçı büyük tepki çekti. Görüntülerin ortaya çıkmasının peşinden genç kadına tepki yağarken Twitter’da #BetülAşçıTutuklansın hastagi Türkiye’nin en fazlaca paylaşım meydana getirilen hashtaglerinden oldu. Öte taraftan gelen son dakika haberine göre ise 3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı’nın Gaziosmanpaşa’da gözaltına alındığı öğrenildi.

Sosyal medya, Betül Aşçı isminde kadının skandal görüntüleri ile çalkalanıyor. Edinilen son dakika bilgisine göre, İstanbul Pendik’te yaşamış olduğu iddia edilen kadın, elinde sigara ile Instagram’da canlı gösterim açtı. Argo ve küfürlü konuşmaları ile canlı yayında konuşmuş olduğu görülen Betül Aşçı, kucağında oturan küçük kuzenine zorla sigara içirmeye çalıştı. Küçük kızın bu durumdan rahatsız olmasına aldırış etmeden sigara içirmek için zorlamaya devam eden Betül Aşçı, bu anları Instagram hesabından takip edenleri ile canlı yayında paylaştı.

Görüntülerin ortaya çıkmasının peşinden Twitter’da fazlaca sayıda kullanıcı Betül Aşçı’ya tepki gösterdi.

Görüntülerde 3 yaşındaki kuzeninin, “Babam sigara içirmez, ben içmem” sözlerine, Betül Aşçı’nın “Ben baban mıyım?” diyerek karşılık verdiği görülüyor.

Sosyal medya kullanıcıları kuzenine zorla sigara içirmeye çalışan abla Betül Aşçı’nın hakkında işlem yapılması yönünde paylaşımlarda bulunmuş oldu.

Gaziosmanpaşa’da 3 Yaşındaki Kuzenine Canlı Yayında İçiren Şahıs Yakalandı

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu canlı yayında 3 yaşındaki kuzenine sigara içirmeye çalışan Betül Aşçı, Gaziosmanpaşa’da gözaltına alındı. Canlı yayında kız çocuğunun kendisine direnmesine karşın zorlamaya devam eden Betül Aşçı’nın adresi savcılığın emirinin peşinden emniyet tarafınca tespit edildi. Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Betül Aşçı’yı gözaltına aldı. Gözaltına alınan Betül A.’nın emniyetteki işlemleri devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here