Kir 4. Bölüm Fragmanı yayında! Yasemin, kendisini büyük bir oyunun içinde buluyor!

Cem ve Yasemin yeni bir birlikteliğin heyecanıyla aşk yaşıyor. Yasemin, Serpil ve Mehmet’in oyunlarından habersiz yeni bir iş teklifi geldiğini öğrenince luktan havalara uçuyor. Cem ise Yasemin’in varlığıyla adeta mutluluğu yakalıyor. Mehmet, Marine Marine Tüm ortaklık’in Ceo’su olabilmek için her türlü tezgahı çevirmeye hazırdır. Mehmet’in kurduğu tuzaktan haberi olmayan Yasemin, bu kez iyi mi kurtulacak? Yasemin’in peşini bırakmayan Birkan ise Yasemin’in evinde yakalanacak mı? Arda, annesine Yasemin’in teknede kiraladıkları kız bulunduğunu söylüyor. Yasemin, tüm bu yanlış anlaşılmaları ortaya çıkarabilecek mi?

Kir yeni bölümüyle salı akşamı saat 20.00’da Kanal D’de!

Yasemin’in hikayesi Almanya’da başlamış, yaşamın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Sadece yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de iş yapmaktadır. Dünyadaki tek amacı, babaları değişik olduğundan yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir taraftan da kardeşi Murat’ın ameliyatı için para biriktirmektedir. 

Cem, zengin bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken anası Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir vakaya şahit olmuştur… Cem; işinde başarı göstermiş, parlak bir adam olur. Sadece geçmişte yaşananlar yüzünden bayanlara mesafeli ve güvensizdir. 

Yasemin ve Cem’in yaşamı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanmış olan bir vakayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların içinde yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı? 

 
Yapım: Tims & B Production

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Yapımcı: Timur Savcı &Burak Sağyaşar

Senaryo: Yıldız Tunç

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Müzik: Cem Yıldız

Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Ayşe Balçık

Sanat Yönetmeni: Aytaç Çınaroğlu

Görüntü Yönetmeni: Güvenilir Çakır

Oyuncular: Burak Luk (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)

#kir #lekedizi #kanald

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=eX-wa2_ZAAk linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here