Başrollerini Burak Luk ve Melis Sezen’in paylaşmış olduğu yeni dizi “Kir” yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Luk ve Melis Sezen’in paylaşmış olduğu yeni dizisi “Kir” seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz günlerde çekimleri süregelen dizi; yetiştirme yurdunda büyümüş hukuk talebesi Yasemin (Melis Sezen) ve iş hayatında başarıya ulaşmış olan sadece hususi hayatında hanımefendilere mesafeli ve güvensiz olan Cem’in (Burak Luk) saf ve temiz aşklarını mevzu alıyor. Hem de bir organizasyon şirketinde çalışan, yaşamını işitme engelli adam kardeşine adayan Yasemin karakterine dizide güzel oyuncu Melis Sezen yaşam veriyor. Geçmişte ailesinin parçalanmasına şahit olan, atlatamadığı bu travma sebebiyle hanımlarla içinde mesafe olan Cem’i ise başarıya ulaşmış oyuncu Burak Luk canlandırıyor. Kalbi kırık ve yaralı iki ruhun eşi olmayan aşk öyküsünü özetleyen Kir, izleyiciyi esrarengiz bir yolculuğa çıkaracak.

İddialı kadro!

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini Yıldız Tunç’un yazıya döktüğü “Kir” dizisinin oyuncu ekibi belli oldu. Başrollerini Burak Luk ve Melis Sezen’in paylaşmış olduğu yapımda ek olarak Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı ve Ali Savaşçı rol alıyor.

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=aOe4Yjf1G8A linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here