Levet Yüksel Aşka Geldi

Levent Yüksel karantinada evliliğe ilk adımını atmıştı! Levent Yüksel’den eşi Özlem Öztürk ile tekne pozu! Karantina döneminde sürpriz bir halde evlenen müzisyen Levent Yüksel şu sıralar eşi Özlem Öztürk ile tatilin tadını çıkardı. Şarkılarıyla 90’lı yıllara damga vuran Levent Yüksel, Haziran 2020’de dünya evine girmiş olduğu 40 yaşındaki spor eğitmeni Özlem Öztürk ile çıkmış olduğu tatilden bir karesini paylaştı. Levent Yüksel’in “Kadınım” notu ile paylaşmış olduğu tekne pozuna beğeni yağdı…

Usta müzisyen, eşi Özlem Hanım’la ilk kez fotoğraf yayınlamış oldu. Yüksel, Instagram hesabından “Kadınım” notunu düşmüş olduğu paylaşıma, kalp emojileri eklemeyi de dikkatsizlik etmedi.

Öte taraftan ikili hakkında çıkan haberlerde yaşlarının yanlış yazılmasına Instagram hesabından sitem eden Özlem Öztürk, şu açıklamalarda bulunmuş oldu:

Bir ekip magazin sayfaları yaşımı 33 olarak değerlendirmişler. Onlara fazlaca teşekkür ediyorum. Sadece gerçek yaşım 40 Kadına yaşı sorulmaz fakat bunu da zorla söylettiniz!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here