Yüzleşme ilk bölümünde, 15 yıl aradan sonrasında Kalender Kasabası’na gelen ve geçmişinin büyük öcünü almak isteyen Masal, Halil’in oğlu Tunç’u zehirliyor.

Masal, öcünü almak için yola çıktığında artık her şeyi geride bırakmıştır. Zümrüt bu mevzuda Masal’ın en büyük destekçisidir. Kasabadaki arazilere talip olan genç hanım, seneler sonrasında geçmişinde büyük yaralar bırakan olayın suçlularından kabul edilen Halil’in oğlu Tunç ile karşı karşıya gelir. Masal, öcünü almak için tüm  planları yapmıştır. Tunç ise Masal’a araziler mevzusunda gözdağı vermek isterken kendisini asla ummadığı bir halde bulur.

“Öykü, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile meşhur Kalender nahiyesinde geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 senedir gizlenen büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacak.”

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Minik

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Minik

Genel Koordinatör: Umut Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Gökyüzü Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=h1hHF-hhMEY linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here