Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı gösterilen ilk bölümünde Masal’ın, intikam almak istediği bir öteki isim olan Battal’ın yeğeni Ufuk, vuruluyor. Ömer ise bu durumun en yakın şahidi oluyor.

Masal, intikam almak için peşine düşmüş olduğu Ufuk’u bedestende vurmak için yola çıkar. Ömer, gece yarısı otelden çıkan Masal’ın nereye gittiğini merak edip takip eder ve vakalar iyice sarpa sarıyor. Bundan dolayı , Masal’ın vurmak istediği Ufuk başkası tarafınca gözü önünde vurulur. Ömer ise elinde tabanca olan Masal’ın vurduğunu düşünüp şok geçirir. Çaresiz kalan Masal, büyük bir tuzağa mı düşürüldü. Genç hanım, Ömer’in de desteğiyle bu durumdan çıkabilecek mi?

“Öykü, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile meşhur Kalender nahiyesinde geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 senedir gizlenen büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacak.

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Minik

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Minik

Genel Koordinatör: Umut Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Gökyüzü Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=ukMTpNj4mEw linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here