Masumlar Apartmanı Dizisindeki Su Faturası Sahnesinde Olay Mesaj

TRT1 ekranlarının beğenilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 6. bölümünden ilk fragman gösterildi. Dizide temizlik hastası iki kardeşin yaşamış olduğu eve gelen 1600 TL’lik su faturası herkesi şaşkına çevirdi.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar’ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı dizisinin 20 Ekim Salı ekrana gelecek olan 6. yeni bölümünden ön seyretme gösterildi. Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde evde suların kesilmesiyle Gülben ve Safiye ne yapacaklarını bilemiyor.

Su Faturası Şaşkınlık Yarattı

Eve gelen 1600 TL’lik su faturası ise herkesi şaşırtıyor. Fatura için gelen görevli ise su sayacında bozukluk bulunduğunu sanarak “Tek dairede bu kadar metreküp su harcamanız olanaksız. Sizin bu suyu harcayabilmeniz için burada hamam işletiyor olmanız lazım. 1600 TL su faturası asla düzgüsel değil” sözleri Safiye’yi kızdırıyor.

Fatura Tutarı Merak Mevzusu Olmuştu

İlk bölümüyle herkesi ekrana kilitleyen dizide en büyük merak mevzusu eve gelen su faturası olmuş hatta binlerce toplumsal medya kullanıcısı “Suyun asla kapanmadığı bu eve ne kadar fatura geliyor?” ve “Bu evin su faturasını kim ödüyor?” paylaşımları yapmıştı.

Masumlar Apartmanı’nın Son Bölümünde Neler Oldu?

Memduh’la yaşamış olduğu kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanmış olan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir. Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir sadece dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır. Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır.

Sadece Hikmet bellek problemi yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir mesele yüzünden acilen geri dönmek mecburiyetinde bırakılırlar. Sadece Hikmet bellek problemi yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir mesele yüzünden acilen geri dönmek mecburiyetinde bırakılırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here