Mert-İdil Fırat Çiftinden Müjdeli Haber: Bebek Bekliyoruz!

Bundan 1.5 yıl evvel dünya evine giren oyuncu çift Mert ve İdil Fırat sevenlerine müjdeli haberi sosyal medya üstünden verdi ve bebek beklediklerini deklare etti.

Derhal hepimiz corona virüsü günlerinde geleceğe dair umutlarını diri tutmaya çalışırken, Mert ve İdil Fırat cephesinden mutluluk veren bir haber geldi. Genç kadın sosyal medya hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımda bebek beklediğini şu sözlerle paylaştı:

“Gönül isterdi ki daha sağlıklı ve rahat günlerde sevdiklerimize sarılarak müjdeli haberi verelim, fakat bir karantina gününe kısmet oldu. Biz bebek bekliyoruz. Oldukça heyecanlı ve mutluyuz. Kalbinden iyilik geçen, iyilikten beslenen, heyecanımızı paylaşan ve güzel dileklerini ileten her insana oldukça teşekkürler ve kucak dolusu sevgiler. Biz bu heyecanı yaşarken kötülüğü mezhep edinmiş kişilerce bilgili meydana getirilen mesnetsiz karalamalara karşı da yasal süreci başlattığımızı bildirmek isteriz. Her insana sevdikleriyle beraber sağlık ve mutluluk dolu günler diliyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here