Merve Boğulur Yeni Sevgilisini İlk Kez Paylaştı!

Daha ilkin “Kumral adam görünce bana bir şeyler oluyor” diyen Merve Boluğur, yeni sevgilisiyle fotoğrafını ilk kez paylaşmasının peşinden takip edenleri “Kaptın gene kumralı” diyerek güzel oyuncuya takıldı.

Murat Dalkılıç’la boşandıktan sonrasında uzun bir süre yalnız kalan Merve Boluğur, yeni sevgilisinin fotoğrafını paylaştı. Takip edenleri ise Boluğur’a “Kaptın gene kumralı” yorumları yapmış oldu.

Önce Yüzünü Göstermeden Paylaştı

Merve Boluğur, yeni sevgilisinin kendisin öperken çekmiş olduğu bir fotoğrafı dün ilk kez Instagram’dan paylaştı. Sadece güzel oyuncu sevgilisinin yüzünü göstermedi. Akşam saatlerinde ise çift magazin muhabirlerine yakalandı.

Beraber İlk Fotoğraf

Boluğur, bugün Instagram hesabından sevgilisiyle beraber çekilmiş olduğu fotoğrafı paylaştı. Sevgilisinin yüzünün net bir halde görüldüğü fotoğrafın altına güzel oyuncu kalpli yüz emojisi koydu ve “Gerçek” yazdı.

“Kaptın Gene Kumralı”

Öte taraftan daha ilkin “Oldukça yakışıklı istemem. Şeytan tüyü olmalı. Beni tutkuyla sarıp, sevmeli. Ses tonu ve saç rengi fazlaca mühim. Kumral adam görünce bana bir şeyler oluyor” açıklamalarıyla dikkat çeken Merve Boluğur’un yeni sevgilisinin de kumral olması üstüne takip edenleri “Kaptın gene kumralı” diyerek oyuncuya takıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here