Miami'de Cadılar Bayramı Kutlaması için Linç Edilen Şeyma Subaşı'dan Açıklama Geldi!

Şeyma Subaşı ve arkadaşlarının İzmir’deki deprem felaketinin acısı ve koronavirüs endişesine karşın Cadılar Bayramı’nı kutlaması tepkilere niçin oldu. Subaşı, Instagram hesabından açıklamada bulunmuş oldu.

Türkiye, İzmir’den gelen acı haberlere yas tutarken Şeyma Subaşı’nın pandemiye karşın ‘Cadılar Bayramı’ partisine iştirak etmesi tepki topladı.

Subaşı’nın sık sık partiden görüntüler yayınlaması eleştirildi.

Subaşı kendisini gelen tepkilerden sonrasında izahat yapmış oldu. “Duygularımın ölçülmeye kalkılması üzücü diyen Subaşı sözlerine şöyleki sürdürdü:

Bu şekilde zamanlarda enerjimizi daha yararlı şeylere çevirebilecekken birbirimizi yargılamak için çabalamasak keşke. Her insanın yaşamını ve en önemlisi duygularını nasıl ve ne şekilde yaşadığının tartışılmaması gerektiğine inanıyorum.

Kişisel hesabımda yaptığım paylaşımlardan hareketle duygularımın ölçülmeye kalkılması kadar üzücü bir şey var ise o da insanların acısından şahsıma atıfta bulunarak nemalanmaya çalışılması. Ben depremde yara alan insanların acısına birazcık olsun ortak gereksinimlerine ise destek olmak için elimden geleni halletmeye devam ediyorum. Fakat bunu her fırsatta bağırarak değil olması gerektiği şeklinde sessiz bir şekilde yapıyorum.

Ümit ederim hepimiz içindeki düşmanlığı ve nefreti beslemek yerine sevgiyi yüceltir. Güzel ülkem ve insanları en kısa zamanda yaralarını sarıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here