Görkemli İkili 11. Bölüm Fragmanı yayında! Barca zor durumda! Profesör tarafınca yakalanan Barca’ya neler olacak? Görkemli İkili 11. Bölüm Salı akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

Barca, gerçekleştirdiği operasyon sonucunda ele geçiriliyor! Zor durumda kalan Barca için hepimiz seferber oluyor. Profesör ise Barca’yı gözden çıkarmıştır. Onu konuşturmak için fena yollara başvurur. Ahsen’i kaçıran Profesör, Barca’yı öldüreceğini söyleyerek tehdit eder. Öteki taraftan MKC, Barca’yı kurtarmak için değişik yollara başvurur ve herkesi sakinleştirme görevi ona kalır. Barca, bu felaketin içinden sağ kurtulabilecek mi? Profesör amacına ulaşabilecek mi?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan her insanın soyadı ile hitap etmiş olduğu Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta malum adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda bırakılırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, senelerdir birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı beraber savaşmak zorunda bırakılırlar. Düşmanları oldukça kuvvetli, mücadeleleri zorludur fakat birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarıya ulaşmış iki komiserden Barca, kaybetmiş olduğu karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu sadece ayrılmış olduğu eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir taraftan hususi hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir taraftan da düşmanlarını alt etmek için birlikte çalışacaklardır.

Yapım: TMC

Yapımcı: Erol Avcı

Yönetmen: Sulh Erçetin

Senaryo: Emre Özdur, Başar Başaran

Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal

Müzik: Seçil Akın, Müziklab

Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç

Sanat Yönetmeni: Burhan Türk

2.Yönetmen: Cihan Vural

Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Mahir Günşiray (Profesör), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Şive Şenözen (Ahsen), Bora Koçak (Melih), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Su Demirel (Yasemin), Fuat Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=ZhsVFcu3K_4 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here