Görkemli İkili 12. Bölüm Final Fragmanı – 2 yayında! Barca, intikam ardında!

Barca, Profesörün peşine düşer. Ona ve çevresine yaşattıkları yüzünden kötü bir dönemden geçen Barca, tüm bunların öcünü alacaktır. Fakat onu gene sıkıntılı bir süreç beklemektedir. MKC ise Profesör’ün onun için organize ettiği şeylerden habersiz ameliyata girmek üzeredir. Barca, öcünü alıp MKC’yi kurtarabilecek mi? İkilinin akıbeti ne olacak?

Görkemli İkili’nin final kısmı olan 12. Bölüm Salı akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

Instagram: https://www.instagram.com/muhtesemikili.dizi/

Feysbuk: https://www.facebook.com/muhtesem2lidizi

Twitter: https://twitter.com/muhtesem2lidizi

HİKAYE VE KÜNYE:

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan her insanın soyadı ile hitap etmiş olduğu Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta malum adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda bırakılırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, senelerdir birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı beraber savaşmak zorunda bırakılırlar. Düşmanları oldukca kuvvetli, mücadeleleri zorludur fakat birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarı göstermiş iki komiserden Barca, kaybetmiş olduğu karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu sadece ayrılmış olduğu eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir taraftan hususi hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir taraftan da düşmanlarını alt etmek için birlikte çalışacaklardır.

Yapım: TMC

Yapımcı: Erol Avcı

Yönetmen: Sulh Erçetin

Senaryo: Emre Özdur, Başar Başaran

Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal

Müzik: Seçil Akın, Müziklab

Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç

Sanat Yönetmeni: Burhan Türk

2.Yönetmen: Cihan Vural

Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Mahir Günşiray (Profesör), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Şive Şenözen (Ahsen), Bora Koçak (Melih), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Su Demirel (Yasemin), Fuat Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=zkovToZhOdA linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here