Görkemli İkili 5. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! MKC ve Yağmur, geçmişin özlemini çekmeye mi başlıyor?

Yağmur ve MKC, mutlu geçen günlerinin hasretini çekerken, yeni hayatlarında bunu karşılayabilecek gücü bulabilecekler mi?

“Görkemli İkili” yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

Instagram: https://www.instagram.com/muhtesemikilidizi/?hl=tr
Feysbuk: https://www.facebook.com/muhtesem2lidizi
Twitter: https://twitter.com/muhtesem2lidizi
HİKAYE VE KÜNYE:
Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan her insanın soyadı ile hitap etmiş olduğu Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta malum adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda bırakılırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, senelerdir birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı beraber savaşmak zorunda bırakılırlar. Düşmanları oldukca kuvvetli, mücadeleleri zorludur fakat birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.
İş hayatında oldukça başarı göstermiş iki komiserden Barca, kaybetmiş olduğu karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu sadece ayrılmış olduğu eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir taraftan hususi hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir taraftan da düşmanlarını alt etmek için birlikte çalışacaklardır.
Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: M.Çağatay Tosun
Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdur Uygulayıcı
Yapımcı: Engin Sarıal
Müzik: Hasan Özsüt,Işıl Özsüt
Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar
Sanat Yönetmeni: Burhan Türk
2.Yönetmen: Filiz Adıgüzel
Kostüm Tasarım: Yasemin Akdaş Tekel
Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=fCDOkWct58I linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here