Görkemli İkili’nin 2. Fragmanı yayında! MKC ve Barca’nın deli dolu maceraları yakında Kanal D’de!

Düşmanı yenmek mi zor, birbirimize katlanmak mı?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan her insanın soyadı ile hitap etmiş olduğu Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta malum adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda bırakılırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, senelerdir birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı beraber savaşmak zorunda bırakılırlar. Düşmanları oldukça kuvvetli, mücadeleleri zorludur fakat birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarı göstermiş iki komiserden Barca, kaybetmiş olduğu karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu sadece ayrılmış olduğu eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir taraftan hususi hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir taraftan da düşmanlarını alt etmek için birlikte çalışacaklardır.

Görkemli İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bürsin canlandırıyor.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin’in olduğu “Görkemli İkili” adlı dizi yakında Kanal D’de başlıyor!

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=n26twzw2_r0 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here