Nihat Doğan ve Sevgilisi Birsen Bekgöz'den Ayrılık Kararı!

Beraber yer aldıkları yarışma programından sonrasında aşk yaşamaya süregelen ve geçtiğimiz yıl gizledikleri ilişkileri ortaya çıkan Nihat Doğan ve Birsen Bekgöz’den fena haber geldi. Oldukça yakında nikah masasına oturacaklarını açıklayan ikili, toplumsal medya hesaplarından birbirlerini silerek ayrılma sonucu aldı.

Uzun süredir sessizliğini korumuş olan Nihat Doğan’dan sevenlerine üzücü bir haber geldi. Birsen Bekgöz ile ortalama bir senedir mutlu bir birlikteliği olan meşhur türkücü, bu aşkında da mutlu sona ulaşamadı.

Beraber yer aldıkları yarışma programının arkasından aşk yaşamaya süregelen ve evlilik planları meydana getiren müzisyen Nihat Doğan ve ulusal sporcu Birsen Bekgöz, Uçan Kuş’un haberine gore toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkararak fotoğraflarını sildi.

“Bu Yaz EVvlenmeyi Düşünüyoruz” Demişti

Ayrılığın sebebi hemen hemen belli değilken, Birsen Bekgöz’ün şu sözleri tekrardan akıllara geldi: Nihat Doğan ile çocuk yapmak istiyoruz, esasen Nihat Doğan’da hoşuma giden şey bana direkt evlenme modu ile gelmesiydi. Evlilik hazırlıklarını tamamladıktan sonrasında bu yaza evlenmeyi düşünüyoruz”.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here