Ogeday’la Fit Kal 4. bölümüyle yayında!

Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken, ‘Ogeday’la Fit Kal’ın dördüncü bölümüyle karşınızda. Ogeday Girişken, spor salonuna gitmeden evde, parkta, ormanda vb. yerlerde yapabileceğiniz kolay hareketleri gözler önüne seriyor. İşte ‘Ogeday’la Fit Kal’ 4. bölümüyle Acunn.com’da!

Ogeday’la Fit Kal 4. bölümüyle yayında… Spor salonuna gitmeden, evde, park, sokakta, ormanda vb. yerlerde yapabileceğiniz kolay ve alternatif hareketleri, Ogeday’la Fit Kal programında öğrenebilir ve bu hareketleri istediğiniz her yerde kolayca uygulayabilirsiniz.

Ogeday Girişken kimdir?
Survivor 2017’ye gönüllüler takımından katılan Ogeday Girişken, gösterdiği başarıya ulaşmış performans yardımıyla yarışmada adından oldukça söz ettirdi. Survivor 2017 sezonu şampiyonu olan Ogeday, 27 Nisan 1992’de Adana’da dünyaya geldi. Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Gövde Eğitimi ve Spor öğretmenliği’nden mezunu olarak tamamladı. Erken yaşlarda kürek sporuna süregelen Ogeday, 10 yıl süresince Fenerbahçe Kürek Ekibi’nda yer aldı. Bununla birlikte ulusal sporcu olan Ogeday’ın 15’in üstünde Türkiye şampiyonluğu ve bunun yanında Balkan şampiyonlukları ile dünya dereceleri bulunuyor.

abone ol: https://goo.gl/vJozQm

https://www.acunn.com/
https://www.tv8.com.tr/

https://www.facebook.com/acunncom

https://www.instagram.com/acunncom/

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=GiYdENN9IH4 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here