Ogeday’la Fit Kal 7. bölümüyle yayında… Spor salonuna gitmeden, evde, park, sokakta, ormanda vb. yerlerde yapabileceğiniz kolay ve alternatif hareketleri, Ogeday’la Fit Kal programında öğrenebilir ve bu hareketleri istediğiniz her yerde kolayca uygulayabilirsiniz.

Ogeday Girişken kimdir?
Survivor 2017’ye gönüllüler takımından katılan Ogeday Girişken, gösterdiği başarı göstermiş performans yardımıyla yarışmada adından oldukça söz ettirdi. Survivor 2017 sezonu şampiyonu olan Ogeday, 27 Nisan 1992’de Adana’da dünyaya geldi. Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Gövde Eğitimi ve Spor öğretmenliği’nden mezunu olarak tamamladı. Erken yaşlarda kürek sporuna başlamış olan Ogeday, 10 yıl süresince Fenerbahçe Kürek Ekibi’nda yer aldı. Hem de ulusal sporcu olan Ogeday’ın 15’in üstünde Türkiye şampiyonluğu ve bunun yanında Balkan şampiyonlukları ile dünya dereceleri bulunuyor.

İnternette eğlencelin adresi Acunn.Com Tv dünyasının en iyi programları olan Survivor, O Ses Türkiye, Beceri Sizsiniz, Jet Sosyete, Kızım videoları hakkında ki her şey bu kanalda. Spor haberleri, magazin dünyası, keyifli içerikler ve Acunn.Com’a dair her şey sizlerle.

abone ol: https://goo.gl/vJozQm

https://www.acunn.com/
https://www.tv8.com.tr/

https://www.facebook.com/acunncom

https://www.instagram.com/acunncom/

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=qK95LvnxkR0 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here