Oktay Kaynarca, Sevgilisi Gizem Acar'ın Hamile Olduğu İddialarına İsyan Etti

Usta oyuncu Oktay Kaynarca (55), “25 yaşındaki sevgilisinin hamile olduğu” iddiası üstüne sosyal medya üstünden sert bir açıklama yayınladı.

Oktay Kaynarca, hakkında çıkan bir iddianın sosyal medyada büyümesi üstüne, “Gıyabımda mesnetsiz haber meydana getiren hesapların kapatılması için yasal süreci başlattım” açıklamasını yapmış oldu.

Meşhur oyuncunun, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşım şu şekilde:
“Sosyal medya insanların kendilerini kendi istedikleri şeklinde ifade edebilmenin özgürce yaşandığı bir alan ve bence de önemli bir mecra.

Ne yazik ki bu alanda da derhal ard niyetle çalışan, bu ard niyetlerini dikkat çekmek, sözüm ona takipçi sayısı arttırmak adına iğrenç boyutlara taşıyan ne olduklarını anlamakta zorlandığımız kişi ve kişiler tarafınca yönetilen hesaplar, şer ve gıybet üzerinden beslenerek insanların hayatlarına mutsuzluk da katıyorlar.

Her sabah kalktığımızda gün geçmiyor ki bir saçmalık, bir iğrençlik, bir yalanla karşılaşmayalım. Artık sosyal medya hesapları sahiplerinin sorumluluğunda olmalı kısaca hesap sahiplerinin kimlikleri tescil edilmelidir ki yasal düzenmeler doğrultusunda sorumluluklarını bilsinler.

Kendi adıma söylemek isterim ki, kendimle ilgili benden duymadığınız her şey yalandır ve benim adıma bunu meydana getiren hep beraberce ilgili yasal mücadelem devam edecektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here