Oyuncu Ayhan Taş 2 Kadınla Yakalanınca

Oyuncu Ayhan Taş, önceki akşam Cihangir’deki bir mekanda iki erkek ve iki kadın dost ile eğlenirken görüntülendi. Patlayan flaşlar ile neye uğradığını şaşıran bir kadın, üstüne giydirilmiş olduğu kot montu ile yüzünü saklamaya çalıştı. Kameraların çekim yaptığını gören Taş, “Dostlar benim eşim ikinci çocuğumuza hamile, lütfen yanlış olmasın. Yanımdaki hanımefendiler misafirlerimiz. Benim evli olduğumu bildiğiniz gibi” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Ayhan Taş, önceki akşam Cihangir’deki bir mekanda dost grubu ile eğlendi. Mekanda saatlerce oturan Taş’a iki adam ve iki hanım arkadaşı birlikte rol aldı.

Ne Yapacağını Şaşırdı

Saat 02:30’da hesabı isteyen Ayhan Taş’ın yanında bulunan hanım arkadaşları mekandan çıkış yapmak istedi.

Aniden patlayan flaşlar ile neye uğradığını şaşıran bir karı, üstüne giydirilmiş olduğu kot montu ile yüzünü saklamaya çalıştı.

“Eşim İkinci Çocuğa Hamile”

Muhabirlere tepki gösteren gizemli hanım, “Beni niçin çekiyorsunuz, işinize bakın!” diyerek bağırdı.

Kameraların çekim yaptığını görerek şaşkınlık yaşayan oyuncu, “Dostlar benim eşim ikinci çocuğumuza hamile, lütfen yanlış olmasın” ifadelerini kullandı.

“Evli Olduğumuzu Biliyorsunuz ki”

Aniden neye uğradığını şaşıran Ayhan Taş, “Gazeteci dostlarım, yanımdaki hanımefendiler misafirlerimiz. Benim evli olduğumu bildiğiniz gibi. Lütfen yanlış bir anlaşılma olmasın” açıklamasını yapmış oldu.

Durumu düzeltmeye çalışan Taş, gazetecilerle konuşmuş olduğu sırada mekan görevlileri devreye girdi.

Oyuncunun bir isteği olmamasına karşın tepki gösteren mekan yetkilileri, “Siz derhal köşeye geliyorsunuz. Size ‘Çekmeyin’ demedik mi? Bu resimleri silin” diyerek muhabirlere tehditler savurdu.

Yeniden Ayhan Taş’ın araya girmesi ile sakinleşen ortam, oyuncu ve adam arkadaşlarının masaya oturması ile son buldu.

“Beni Rezil Ettiniz”

Yüzünü gizleyen gizemli hanım ise parmağındaki alyansını soran muhabirlere, “Evli ya da değilim, size ne. Beni rezil ettiniz!” diyerek bağırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here