Oyuncu Caner Cindoruk'un Kendisinden 19 Yaş Küçük Kadına Attığı Mesajlar İfşa Oldu

Şu an popüler bir dizide başrol oyuncusu olarak izleyenlerin karşısına çıkan ismin kendisinden 19 yaş minik hanıma attığı mesajlar ortaya çıktı. Kendisine ilişik olduğu iddia edilen mesajları, bildiri attığı kişinin kendisi sosyal medya hesabından ifşa etti. Kişinin 21 yaşlarında ve isminin Melissa olduğu görülürken Caner Cindoruk ise hemen hemen mevzu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Meşhur oyuncu Caner Cindoruk hakkında ortaya atılan bir iddia gündeme bomba şeklinde düştü. “Dizideki şeklinde bir adam” denilen meşhur ismin 21 yaşındaki Melissa isminde genç bir hanıma attığı hususi mesajları ifşa oldu. Mesajları, bildiri attığı kişinin kendisi bizzat ortaya çıkarırken Caner Cindoruk hakkında yorum yapmayı da dikkatsizlik etmedi.

Caner Cindoruk Hakkında Flaş İddia

Caner Cindoruk’a ilişik olduğu iddia edilen mesajları sosyal medyada gündeme oturdu. 40 yaşındaki ismin 21 yaşındaki genç bir hanıma attığı mesajlar ortaya çıkarken Caner Cindoruk’tan bir izahat gelmedi. Sosyal medya ise bu haberle çalkalanıyor…

Sadakatsiz dizisinde eşini aldatan Volkan (Caner Cindoruk) karakterinin “Ben ikisini de seviyorum. İnsan aynı anda iki bayanı niçin sevemesin” sözleri sosyal medyada uzun süre tartışılmıştı.

Hususi yaşamı merak mevzusu olan Caner Cindoruk, geçtiğimiz yıl Selin Şekerci’den ayrıldıktan sonrasında kimselerle görüntü vermemişti. Meşhur oyuncu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Snob Magazin’in haberine nazaran; Caner Cindoruk’un Instagram mesajları üstünden 21 yaşındaki Melissa isminde bir kıza bildiri attığı öne sürüldü.

Caner Cindoruk’a ilişik olduğu iddia edilen o mesajlarda, “Yarın durumun ne?”, “Eee görüşelim işte” ve “Niçin yanıt yazmıyorsun” şeklindeki mesajlar dikkat çekti.

Bu iddia sonrası tüm gözler Caner Cindoruk’un yapacağı açıklamaya çevrildi. 40 yaşındaki Cindoruk, ‘Sadakatsiz’ dizisindeki performansıyla adından sıkça söz ettiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here