Beşiktaş’ta patrondan çalışanlarına dayak! Şahin Şeker adlı patronun çıldırdığı anlamış olur… İstanbul Beşiktaş’ta akıllara durgunluk veren bir vaka yaşandı. Şahin Şeker adlı patron, çalışanlarına sertlik uyguladı. Son dakika haberinin ayrıntılarına nazaran; şiddetin sebebi de çalışanlarının onu görünce ayağa kalkmaması! Beşiktaş’ta bulunan eğlence mekanının sahibi personele sertlik uyguladığına dair görüntüler ortaya çıktı. Toplumsal medyada gündem olan vaka büyük tepki topladı. İşte Şahin Şeker’in çalışanlarını darp etmiş olduğu o anların video kayıtları… Son dakika gelişmesine nazaran; çalışanları darp eden patronun gözaltına alındığı duyuruldu.

İstanbul’un en hareketli ilçelerinden olan Beşiktaş’ta yaşanmış olan sertlik vakası bugünün toplumsal medyada en fazlaca konuşulan mevzuları içinde içeriyor. Mekanda çalışan Amaç Akıl, sertlik görüntülerini toplumsal medyadan paylaştı. Akıl, patronun kendisine ve tarafındaki arkadaşına ayağa kalkmadıkları sebebi öne sürülerek vurduğunu öne sürdü. Aynı kişinin mekandaki bir fazlaca çalışana tokat atarken görüntüleri de paylaşıldı. İşte son dakika haberinin bilgileri…

İlk Skandal Değil

Kısa bir süre ilkin güvenlik görevlilerinin müşterilere uyguladığı şiddetle gündeme gelen mekan kapanmıştı.

Gözaltına Alındı

Beşiktaş İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, 10 Nisan’da Beşiktaş’ta sahibi olduğu iş yerinde biri hanım iki çalışanı, kendisini görünce ayağa kalkmadıkları sebebi öne sürülerek darbettiği öne sürülen Şahin Ş’nin yakalanması için emek verme başlattı.

Gözaltına alınan Şahin Ş, Asayiş Ofis Amirliğine götürüldü. Şüphelinin, işlemlerinin peşinden adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Öte taraftan şüphelinin, yakınma üstüne 11 Nisan’da gözaltına alınıp hakkında işlem yapıldığı bildirildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here