Ronaldinho Hapisteki İlk Telefon Hakkında Bakın Kimi Aradı

Paraguay’a düzmece pasaportla girerken yakalanıp tutuklanan Ronaldinho’nun hapishane yaşamından garip haberler gelmeye devam ediyor.

Paraguay’a düzmece pasaportla girerken yakalanan ve tutuklanan Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho’nun hapishane yaşantısından haberler gelmeye devam ediyor.

Dünya Takipte

Mart ayının başlarında ağabeyi Assis ile Paraguay’a düzmece pasaportla girerken yakalanan ve mahkeme sonrası tutuklanan 40 yaşındaki Ronaldinho’nun hapishanede yaşadıkları, dünya tarafınca yakından takip ediliyor.

Fotoğrafları Sızdırıldı

Hapishanedeki ilk günlerinde görevlilerin büyük ilgisiyle karşılaşan efsaneleşmiş futbolcunun fotoğrafları gardiyanlar tarafınca sosyal medyaya sızdırılmıştı.

Sızdırılan görüntülerde Ronaldinho, görevlilere imza dağıtırken ve bir şeyler yiyip içerken görülüyordu.

Hapishanede Şov Yapmış oldu

Hapishanede düzenlenen futsal turnuvasında Ronaldinho ve ekibi şampiyon olmuş, 11-2 biten maçta Brezilyalı yıldız 5 gol atıp 6 asist yapmıştı.

Turnuvayı kazanan Ronaldinho’nun takımına kupa ve 16 kilo füme domuz eti verildi.

Hapis Cezası Kesinleşti

Ayrıca Ronaldinho’nun avukatlarının yapmış olduğu özgür kalma başvurusu, mahkeme tarafınca reddedildi ve Ronaldinho ve ağabeyinin 6 aylık cezaları kesinleşti.

Hırsız ve Katile Yitirdi

Geçen hafta Ronaldinho’nun gene internete sızdırılan bir videoda ayak tenisi oynadığı görüldü. 40 yaşındaki efsanenin, bir hırsız ve katile karşı yapmış olduğu ayak tenisi müsabakasını kaybetmiş olduğu açıklandı.

Ayak tenisi videosunda ise Ronaldinho’nun formunun yerinde olduğu görüldü.

Tek Telefon Hakkı…

Son olarak İspanya basınında yer edinen haberde Corona virüsü sebebiyle hapishaneye ziyaretçi alınmadığı için mahkumlara telefon hakkı verildiği, Ronaldinho’nun da ilk hakkını eski bir ekip arkadaşını arayarak kullandığı ifade edildi.

Puyol’u Aradı

Ronaldinho’nun aramış olduğu şahıs ise, Barcelona’da kaptanlığını meydana getiren, yakın dostu Carles Puyol’du. Puyol, İspanya basınına yapmış olduğu açıklamada Ronaldinho’nun durumunun iyi bulunduğunu, moralinin yerinde bulunduğunu söylemiş oldu.

Salgın Sebebiyle Hücresi Ayrıldı

Puyol ek olarak Ronaldinho’nun hapishanesinde Corona virüsü ile ilgili bir sorun olmadığını, salgının büyümesi sonrası hücresinin de ayrıldığını beyan etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here