Saffet Sancaklı Rasim Ozan’ı Topa Tuttu! ‘Ömür Boyu Peşindeyim’

Canlı yayında sarf etmiş olduğu “Kusturmalı Boşnak S..” sözleriyle tepki toplayan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’de gösterilen Derin Futbol programıyla ekranlara dönmüştü. Kütayhalı’nın yeniden ekranlara dönmesine tepki gösteren MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı “Yaşam boyu peşindeyim” ifadelerini kullandı.

Beyaz TV’deki spor programında sarf etmiş olduğu sözlerle Boşnaklara hakaret etmiş olduğu iddiasıyla “Halkın bir kesimini toplumsal derslik din mezhep cinsiyet, bölge farklılığına dayanarak açıkca aşağılama” suçundan yargılanan Rasim Ozan Kütahyalı, geçtiğimiz günlerde Boşnakların ekranlara dönmemesi için kampanya başlatmış olduğu Beyaz TV’de gösterilen Derin Futbol programına dönmüştü. Kütahyalı’nın, Beyaz TV ekranlarına geri dönmesi kamuoyundan tepki görmüş oldu. Tepki gösterenler içinde hem de Boşnak olan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da yer aldı.

Kütahyalı’nın geri dönüşünün ardındaçıklama gösteren MHP’li Saffet Sancaklı ise “Sırpların işlediği yırtıcı katliamların acı hatırasını hatırlatırcasına, Boşnak kardeşlerimize yapmış olduğu hakaret, şeytana peşkeş çekmiş olduğu ağzından dökülen pisliklerdir” ifadelerini kullandı.

“İnanın insan demekten utandığım bu adamı, bu millet hak etmediği için karşı çıkıyorum” diyen Sancaklı, “Cemaat devlete sızıyor, cemaat devleti ele geçiriyor diyen Ergenekonculara karşı cansiperane ve en etkili savaşan ben oldum hocam’ diyen bu insanın ekranlara taşınması 15 Temmuz şehitlerinin aziz hatırasına en büyük saygısızlıktır” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here