Neden Kuzu Kokoreç?

Saçak Döner&Kokoreç adlı firmamız hizmetlerine ilk olarak Samsun’da başlamıştır. Samsunluların yakından tanıdığı kokoreç ve döner gibi lezzetlerimiz artık İstanbullular için de vazgeçilmez olmaya adaydır.

Adıyaman: Sağlık Sektöründe Şiddet Olayları Arttı

Sağlıkta şiddet hakkında açıklamalarda bulunan Adıyaman, çözüm yolu için artık sadece sağlık çalışanlarının değil, tüm toplumun ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

Zayıflatıcı Haplar Bakanlığın İzni Olmadan Satılmamalı!

Eczacılık sektörünün problemleri ile alakalı çözümlere dair bir takım açıklamalarda bulunan Ankara Eczacılar Odası Başkanı Güneş, ilaçların markaları değil, etken maddeleri göz önünde bulundurularak reçete edilmesinin gerekli olduğuna vurgu yaptı.

Torba Yasa’da Uluslararası Sağlık Anonim Şirketine Yer Verildi!

Torba yasada yer alan maddeye göre, sağlık turizmi sayesinde döviz kazancı sağlayabilmek ve sağlık hizmetlerini tanımlayabilmek gibi pek çok maksat için Uluslararası Sağlık Anonim Şirketi kurulabilecek.  

Sağlık ve Sorumluluk Sigortaları Artış Gösteriyor!

2018 yılının başından Haziran ayına kadar olan süreçte totaldeki direkt prim üretimi yüzde 14,9 civarında yükseliş göstererek 5,7 milyar TL’ye ulaştı.

Sağlık Personelleri için Yıpranma Payı Müjdesi

Sağlık personelleri meraklı beşleyişlerini sürdürüyor. Türkiye genelinde çalışmakta olan yüz binlerce sağlık personelinin torba yasa ile yürürlüğe girmesini beklediği yıpranma payı ayrıntıları tüm personelleri mutlu etmişti.

Meksika Biber Hapı Kullananlar Dikkat!

Sağlık Bakanlığı, zayıflama hapı olarak bilinen ve kullananlarda ölümcül etkilere neden olan Meksika Biber Hapı hakkında uyarıda bulundu.

Robotik Cerrahi ile 8 Santimetrelik Tümörden Kurtuldu

62 yaşında olan ve Ankara’da yaşayan Nazlı Özçelik, kalbindeki çarpıntı nedeniyle hastaneye gitti, tümör tespit edildi. Özçelik'e robotik cerrahi uygulandı ve sağlığına kavuştu.

Oğuz: Hepatit Virüsleri için Aşı Olunması Gerekiyor

Hepatit Virüsleri hakkında bilgi veren Oğuz, önlem alınmazsa öldürdüğünü, aşı olunması gerektiğini, aşı olmayan ancak tedavi olanların ise uzun bir süre vücutlarından virüsü atamadıklarını söyledi. Oğuz, dünyada 180 milyon kişide ise Hepatit C bulunduğunun bilgisini aktardı.

Aksu: Devlet Kolon Kanseri Hastalarına Destek Oluyor, Korkmayın

Hem karaciğer hem de akciğer kanseri olduğunu söyleyen Canyılmaz, yıllardır kolon kanseri olan vatandaşlara destek verdiğini, eşinin 4 senedir mücadele ettiğini, devletin ise her türlü desteği çıktığını belirtti.

En Güncel Haberler