Şaşkına Çeviren Olay! İnternetten Tanıştığı Adamla Buluştu, Sinemeda Basıldı!

Popüler toplumsal medya uygulaması Instagram’da binlerce takip edeni olan model Jodie Weston’ın başına gelenler şu sıralarda İngiltere magazin gündeminin en oldukça konuşulan haberler içinde içeriyor. Weston, son dönemde hususi hayatında mutluluğunu bulabilmek için ‘Bay Doğru’yu aradığını belirtirken başına gelen vakaları teker teker söyledi. Buluşmuş olduğu kişilerden birisi ile beyaz perdede yaşamış olduğu vakası dile getiren Weston, yaşamını şokunu yaşamış olduğu beyan etti. Elinde patlamış mısır ve soğuk içeceği ile korku filmini izlemeye hazırlandığını söyleyen Weston, o anda kendisinin korku filminin tam ortasında bulduğunu itiraf etti.

İngiltere’de yaşanmış olan ve ajanslar tarafınca duyurulan haber, ülkenin magazin gündeminde en oldukça konuşulanlar içinde öne çıkıyor. Instagram’da 40 bini aşkın takip edeni olan fenomen ve model Jodie Weston, başına gelen vakaları ülkenin en büyük gazetelerinden birisine söyledi. Hususi hayatında mutluluğa ulaşmanın kendisi için oldukça mühim bulunduğunu belirten Weston, ‘Bay Doğru’ kişiyi bulabilmek için sarf etmiş olduğu çabaları ve karşılaşmış olduğu vakaları teker teker dile getirdi.

Şaşkına Çeviren Vaka! İnternetten Tanıştığı Insanla Buluştu, Sinemeda Basıldı!

Meşhur isim, toplumsal medya uygulamalarından birisi ile tanışıp beyaz perdeye gittiğini anlatırken kelimenin tam anlamıyla yaşamını şokunu yaşadığını belirtti. Elinde mısır ve soğuk içecekle filmi izlemeye hazırlandığını söyleyen meşhur model, o anda şaşkına döndü.

Instagram yardımıyla şöhrete kavuşan modellerden önde gelen Jodie Weston, son dönemde birkaç reality şova katılarak popülaritesini artırmıştı.

Sadece popülerlik ve şöhret 26 yaşındaki modele mutluluğun kapısını aralamadı. Jodie, hala gerçek aşkın ardında koşuyor.

Jodie Weston, son dönemde hususi hayatında aramış olduğu mutluluğu bulabilmek için popüler buluşma uygulamalarından birini denemiş.

“Bay Doğru”yu aramayı bırakmayan Jodie, internetten tanıştığı kişilerle birbirinden fena randevular yaşamış.

Londra’da bir barda gerçekleşen ilk buluşmasında, insanın tam anlamıyla “içine düştüğünü” özetleyen Jodie, “Bana yakın olabilmek için tüm gece sandalyesinin ucunda oturdu” diyerek durumun vehametini özetliyor.

Buluşmayı erken bitirebilmek için kendi kendine bahaneler uydurmaya çalışan Jodie, ondan sonra olanları ise şöyleki konu alıyor:

“Daha da yaklaşmaya çalışırken en sonunda sandalyeden yere düştü. Tam anlamıyla korkunçtu…”

Sarı saçlı güzel, “Bay Doğru”yu aramış olduğu ikinci buluşmasında ise beyaz perdeye gittiklerini konu alıyor…

Daily Mirror’a yapmış olduğu açıklamada sevilen korku filmi Purge’ü izlemeye gittiklerini özetleyen Jodie Weston, burada başına gelenlere inanamamış!

Weston, beyaz perdeye girdiklerine bir kadının kendilerine doğru çığlıklar atarak koştuğunu ve o sırada tek görebildiğinin kadının elindeki tektaş yüzük bulunduğunu söylüyor.

“Insanın evli olduğu hakkında en küçük bir fikrim yoktu. Patlamış mısırımı ve soğuk içeceğimi almış, korku filmi izlemeye hazırlanıyordum ki kendimi korku filminin tam ortasında buldum…”

Aniden kendini aldatan bir koca ve sinir krizi geçiren bir eşin kavgasının ortasında kabul eden Jodie, gene de umudunu kaybetmemiş. Çifte “bolca talih” dileyerek sinemayı terk etmiş.

Jodie’nin üçüncü buluşma deneyimi ise açık ara en fena tecrübesi olmuş. Adam, elinde chihuahua eşeysel bir köpekle beraber Jodie’nin kapısına dayanmış.

Genç hanım ilk randevuda bu şekilde bir armağan kabul edemeyeceğini söylediğinde adam küplere binmiş ve deliye dönerek elindeki köpekle beraber Jodie’nin evini terk etmiş.

İngiliz güzel, vakadan sonrasında insanla iletişimini derhal koparmadığını, adamdan ziyade köpeğin yaşamından kaygı ettiğini söylüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here