Şebnem Schaefer'ın Özcan Deniz'in Boşanmasıyla İlgili Yorumu!

Manken ve oyuncu Şebnem Schaefer, bir dönem sevgili oldukları iddia edilen Özcan Deniz’in boşanması hakkında konuştu. Schaefer, “Özcan alafranga evliliğe ilk adımını attı, alaturka boşandı” dedi.

Manken Şebnem Schaefer,bir dönem aşk yaşamış olduğu iddia edilen Özcan Deniz’le, “Şebnem bornozunu benim evde unuttu” sözleriyle süregelen gerginlikleri mahkemede bitmişti. Başarıya ulaşmış manken Kanal D’de gösterilen 2. Sayfa programında Deniz’le ilgili konuştu.

Bence Baba Olacağı İçin Evliliğe İlk Adımını Attı

Programda garip açıklamalar meydana getiren Schaefer, “Ben Özcan’ın boşanmasına değil, evlenmesine şaşırmıştım” diyerek “Bence baba olacağı için evliliğe ilk adımını attı. Özcan alafranga evliliğe ilk adımını attı, alaturka boşandı.” ifadelerine yer verdi.

Çarpık İlişkileri Var

2006 senesinde Özcan Deniz’in “Şebnem bornozunu benim evde unuttu” sözleriyle kanlı bıçaklı olan ikiliden Schaefer, Deniz hakkında “Çarpık ilişkileri var” iddiasını ortaya atmıştı.

İzahat Yapmıştı

Özcan Deniz, bu iddia üstüne izahat yapmış ve “Hepimiz benim cinselliğime takmış durumda. Benim o şekilde olmamı istiyorlar şeklinde bir hava var. Öyleki değilim, daha ilkin de bunu oldukça kez söyledim. Benim üzerimden reyting yapılmak isteniyor, bu oldukça açık. Ben işimle gündeme gelen biriyim. Ortaya çıkıp düzmece gündemler yaratmıyorum.” ifadelerine yer vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here