Serdar Ortaç, Erdoğan'a Övgü Yağdırdı!

Serdar Ortaç, Erdoğan’a övgü yağdırdı: Türkiye önder olarak bir tek o var… Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisiyle tanınan Serdar Ortaç, son röportajında ekonomiden konuşurken “’Ekonomi fena, kimsede para yok’ diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği. Eskiyi hatırlayın İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Birazcık şükretmeyi bilmeliyiz“ dedi.

Meşhur müzisyen Serdar Ortaç, son verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler yağdırdı. Ortaç açıklamasında “İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri. Şimdi fazlaca şükür bu tarz şeyleri yaşamıyoruz. Birazcık şükretmeyi bilmeliyiz” dedi.

“Türkiye’de Lider Olarak Bir Tek Erdoğan Var”

Hususi yaşamı ve gündemle ilgili Günaydın’a samimi itiraflarda bulunan Serdar Ortaç, Türkiye’de Erdoğan’ı lider olarak gördüğünü söyleyerek “Türkiye dünyada yükselişte, kıymetini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan’ın katkısı fazlaca. Kusura bakmasın kimse fakat şu anda Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var bana nazaran. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Her insanın görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum” dedi.

“Birazcık Şükretmeyi Bilmeliyiz”

Ülkenin ekonomisinden bahseden Serdar Ortaç, sözlerine şu şekilde devam etti: “‘Ekonomi fena, kimsede para yok’ diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği. Piyasa fena diye yakınıyorlar, ya daha da kötüsü olabilirdi. Eskiyi hatırla. İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri. Şimdi fazlaca şükür bu tarz şeyleri yaşamıyoruz. Birazcık şükretmeyi bilmeliyiz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here