Serdar Ortaç ve Eşi Chloe Loughnan Boşanıyor!

Bir süredir boşanma haberleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan’dan üzen haber geldi. Kısa süre ilkin boşanma haberlerinin doğru olmadığını ve bir sorun yaşamadıklarını belirten Serdar Ortaç’ın anlaşmalı olarak boşanmaya karar verilmiş olduğu iddia edildi. Serdar ortaç ve Chloe Loughnan’ın boşanma haberinin arkasından meşhur çiftin niçin boşandığı merak mevzusu oldu.

Uzun süredir boşanacakları konuşulan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan içinde yeni bir gelişme yaşandı. Ayrılık haberleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan cephesinden üzen haber geldi.

2014 senesinde nikah masasına oturan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan iddialara gore yarın anlaşmalı olarak boşanıyor. 2. Sayfa programında yer edinen habere gore; Çift 5 senelik birlikteliklerini sonlandırıyor. Meşhur çiftin yarın sessiz sedasız boşanacağı iddia edildi. Boşanma haberinin duyulmasının arkasından gözler meşhur çifte çevrildi.

Serdar Ortaç, ayrılık iddiaları karşısında sessiz kaldı. Meşhur müzisyen daha ilkin de boşanmak için avukatına yönerge vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here