Serdar Ortaç'tan Boşanan Chloe Loughnan'dan Şaşırtan Paylaşım!

Meşhur müzisyen Serdar Ortaç ve İrlandalı manken Chloe Loughnan, geçtiğimiz günlerde 5 senelik evliliklerini 5 dakikada sonlandırdı. Boşanmanın arkasından ülkesine dönen Chloe, toplumsal medya hesabından manidar bir paylaşımda bulunmuş oldu.

Haziran 2014’te nikah masasına oturan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 senelik evliliklerini 8 Ağustos’ta tek celsede sonlandırdı. Loughnan, boşandıktan kısa bir süre sonrasında da İrlanda’ya döndü. Boşanmayla ilgili pek oldukça iddia ortaya atılırken, Loughnan’dan manidar bir paylaşım geldi.

“Beni Anlamaya Çalışsan Aklını Yitirirsin”

Meşhur model Chloe Loughnan, Instagram hesabından kahve içerken çekilmiş olduğu bir fotoğrafı paylaştı ve kareye “Beni anlamaya çalışsan kendi aklını yitirirsin” notunu düştü. Zor bir süreçten geçen Loughnan’ın bu paylaşımı Serdar Ortaç ile boşanmasına yoruldu.

Boşanmadan Sonrasında Neler Yaşandı?

2.Sayfa programında yer edinen habere nazaran; Serdar Ortaç’ın ilerleyen hastalığı ve talih oyunlarına tutkusu meşhur çiftin arasını açtı. Bu tutku sonucu maddi kriz ikilinin ilişkisini sarstı. Ortaç, bir dönem aşırı tutumluluğundan vazgeçip eşini yeniden kazanmak istedi. Birazcık daha evli kalma teklifinde bulunmuş oldu. Karşılığında ise 500 bin TL para teklifi etmiş olduğu iddia edildi. Bu teklifine de ret cevabı alan Ortaç, kararını verdi. Meşhur müzisyen boşanma kararını son ana kadar sakladı. Eşi Chloe boşanma kararını son anda öğrenince sinir krizi geçirdi. Aslolan darbe ise boşanma sonrası geldi Ortaç’tan. Chloe’nin asla Türk vatandaşı olmadığı ortaya çıktı. Bir tek Ortaç’ın şirketinde çalışıyor gözüküyordu bu durum onun Türkiye’de kalmasını sağlıyordu. Serdar Ortaç ayrıldıktan sonrasında ilk iş olarak Chloe’nin çıkışını verdi. Çaresiz kalan meşhur model anası ile beraber memleketi İrlanda’ya döndü. Eski eşini yolcu etmeye gitmeyen Serdar Ortaç’ın o saatlerde uyuduğu ortaya çıktı. Hem maddi hem içsel çöküntü yaşayan Chloe ise teselliyi ailesinde buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here