Seren Serengil Anne Olmak İçin 1.5 ay Yürüyemeyecek!

Seren Serengil’den müjdeli haber geldi fakat yüksek sesle hitabı dahi yasak. Uzun bir süredir tüp bebek tedavisi gören Seren Serengil’den müjdeli haber geldi. Sıkıntılı bir dönemden geçen Serengil’e yasaklar da bununla beraber geldi. Yüksek sesle konuşmak dahi yasak.

Yaşamını Yaşar İpek ile birleştirmesinin arkasından tüp bebek tedavisi görmeye başlamış olan Seren Serengil’den müjdeli haber geldi. Serengil, üç kez düşük yapmasının arkasından 4. kez hamile. Yalnız oldukça riskli ve sıkıntılı bir dönemden geçen Serengil’e doktorundan birçok yasak geldi.

Anne olmayı her fırsatta oldukça istediğini belirten Seren Serengil, doktorun yasaklarına uymak için oldukça çaba sarfediyor. Öyleki ki stres olmaması ihtiyaç duyulan Serengil’in yüksek sesle hitabı bile yasak. Ek olarak Serengil, riskli hamileliği sebebiyle bir buçuk ay engelli sandalyesi ile yaşayacak.

Doktorunun mümkün olduğunca yatış istihrahati verdiği Seren Serengil, toplumsal medya paylaşımlarını oldukça azalttı hatta bu süreçte Serengil’in toplumsal medya hesaplarıyla bir başkası ilgilenecek.

Hamileliğinin oldukça riskli olması sebebiyle birçok stres yaratacak şeylerden uzak durması ihtiyaç duyulan Serengil’in Ağustos ayında başlama ihtiyaç duyulan Tv programı da Eylül sonuna ertelendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here