Serenay Sarıkaya Hakkında Şok İddia! Saklamak için İsmini Değiştirdi

Cem Yılmaz ile yaşamış olduğu aşkla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Serenay Sarıkaya’nın silikonları mı patladı? 29 yaşındaki oyuncu Serenay Sarıkaya şimdi de estetik iddiaları ile gündem oldu. Serenay Sarıkaya dün gece hastaneye yattı. Cem Yılmaz’ın genç aşkı Serenay Sarıkaya’nın hastaneye göğüs estetiği ile ilgili gittiği iddia edildi. Üstelik Serenay Sarıkaya’nın bu vakası gizlemek için hastaneye Seren Kaya adı ile yatış yapmış olduğu söylendi.

Cem Yılmaz ile yaşamış olduğu aşkla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Serenay Sarıkaya’nın silikonları mı patladı? 29 yaşındaki oyuncu Serenay Sarıkaya şimdi de estetik iddiaları ile gündem oldu.

Uçankuş TV’nin haberine bakılırsa, Serenay Sarıkaya dün gece hastaneye yattı. Cem Yılmaz’ın genç aşkı Serenay Sarıkaya’nın hastaneye göğüs estetiği ile ilgili gittiği iddia edildi.

Düzmece İsimle Kayıt Yaptırdı

Üstelik Serenay Sarıkaya’nın bu vakası gizlemek için Seren Kaya adı ile Maslak Acıbadem’e yatış yapmış olduğu söylendi.

Canlı yayında bu mevzuyu konuşan sunucu ve yorumcu İlker Koç, Sarıkaya’nın daha evvelinde de silikon taktırdığını değinerek “Eski silikonları patlamış olabilir” ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya’dan hemen hemen mevzu ile ilgili izahat gelmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here