Şevval Şahin'in Paylaşımına Beğeni Yağdı

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, Fashion Week Istanbul kapsamında podyuma çıktı. Giyim gösterisi sonrası fotoğraflarını paylaşan Şahin’in kareleri münakaşa mevzusu oldu.

Şevval Şahin, Youtube’da katılmış olduğu bir programda, yarı Türkçe yarı İngilizce konuşmasıyla uzun süre gündemde kalmıştı. Şahin, Türkçe konuşurken aralarda kullandığı İngilizce kelimelerle toplumsal medyada ti’ye alınmıştı.

Meşhur model, açıklamalarından sonrasında şimdi de Instagram’dan paylaşmış olduğu fotoğraflarla adından söz ettirdi. Fashion Week Istanbul’da podyuma çıkan Şahin, giyim gösterisi sonrası fotoğraflarını paylaştı.

Bazı takip edenleri, Şahin’in mor ve derin bacak dekolteli elbisesiyle verdiği pozlarda photoshop bulunduğunu öne sürdü.

Kullanıcılar, Şahin’in bacak boyunu daha uzun göstermek için karelerini photoshoptan geçirdiğini iddia etti.

Bazıları da 1,82 uzunluğunda olan modelin, fotoğraf açısından dolayı bacaklarının daha uzun çıktığını belirtti.

Açıklamaları Eleştirilmişti

Şevval Şahin, YouTube’da katılmış olduğu bir programda beslenme şeklinden bahsetmişti.

Şahin açıklamasında, “Buradan çıkınca lunch’a (öğle yemeği) giderim. 8-9 şeklinde de akşam yemeği yerim. Sonrasında da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor. Netflix and chill (dinlenme) yaparken ice cream (dondurma) olsun chips (cips) olsun chocolate (çikolata) olsun yiyorum şu demek oluyor ki. Junk food (abur cubur) tarafın hepsi var.” ifadelerini kullanmıştı.

Şahin’in bu sözleri uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

Parti Tepkisi

Şahin, geçtiğimiz günlerde koronavirüs tedavisi gördükten sonrasında iyileşen sevgilisi Yiğit Marcus Aral ve arkadaşları ile beraber 21. yaşını kutlamış ve tepki çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde mevzuyla ilgili bir açıklamada bulunan 2018 Türkiye güzelinin, 10 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve abartıldığı kadar vakanın olmadığını dile getirmesi eleştiri oklarını üstünde toplamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here