Sihirli Annem Yakında Acun Ilıcalının Kurduğu EXXEN Platformunda Yeniden Başlıyor

Bir döneme damgasını vuran ve reyting rekorları kıran Sihirli Annem yakında Acun Ilıcalının kurduğu EXXEN platformunda tekrardan başlıyor. Türkiye’nin geçmiş dönemlerinde milyonlarca insanı ekrana kilitleyen Sihirli Annem.

Bir döneme damgasını vuran ve reyting rekorları kıran Sihirli Annem yakında Acun Ilıcalının kurduğu EXXEN platformunda tekrardan başlıyor. Türkiye’nin geçmiş dönemlerinde milyonlarca insanı ekrana kilitleyen Sihirli Annem, senaryonun tıkanmasıyla beraber final sonucu almıştı. Acun Ilıcalı ekibi tekrardan bir araya toparlayarak yeni dizi – film – belgesel platformu için anlaşmaya vardı.

Sihirli Annem Yeni Bölümleriyle Geliyor!

Sihirli Annem bir devrin en gözde ve en başarıya ulaşmış fantastik dizilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyordu. Kendine özgü bir senaristliği olmasının yanı sıra birçok kişinin sevmiş olarak izlediği bir yapımdı. Son dönemlerde eski izleyicilerinin de taleplerinden kaynaklı olarak tekrardan başlıyor. Yeni bölümlerinin çekileceği Sihirli Annem’de hangi oyuncuların olduğu şimdiden merak mevzusu. Bilinmiş olduğu suretiyle geçmiş yıllarda yeni bölümlerini gösterilen Sihirli Annem’in çocuk oyuncuları erişkin fert oldular. Şimdi senaryonun ve hikayenin iyi mi olacağı oldukça merak ediliyor.

Sihirli Annem Bölüm Başı Maliyeti Dudak Uçuklattı

Sihirli Annem dizisi bölüm başı maliyeti ise oldukça ses getirdi. Kulislerde konuşulan bilgilere bakılınca Acun’un yeni kalan EXXEN’de yayınlanacak olan Sihirli Annem’in bölüm başı maliyeti averaj olarak 250 bin ila 300 bin içinde olacak. Bu fiyat ise Sihirli Annem şeklinde SİTCOM dizisi için oldukça yüksek olduğu konuşuluyor. Fakat Sihirli Annem dizinin izleyici kitlesi oldukça kuvvetli ve sadık bir kitle olmasından kaynaklı yatırım maliyetini yükselteceği tahmin ediliyor. Kulislerdeki bilgilere göre oyuncuların yüksek para talep etmesinden kaynaklı fiyatın buralarda olduğu belirtildiği bilgisini de sizlerle paylaşabiliriz.

Bazı Oyuncular Belirlendi

Sihirli Annem dizisi Türkiye’ye birçok kült oyuncu kazandırmıştı. Bu oyuncuların birçoğu Sihirli Annem dizisiyle adını duyurmuş ve senelerce değişik projelerde yer aldılar. Şimdi de Sihirli Annem dizinin bazı oyuncuları belirlendi. Geçtiğimiz senelerde Nevra Serezli’nin Canlandırdığı Dudu karakterini bu sefer değişik bir isim devralacak o isim ise Nergis Kumsabar. Perihan karakterini Gül Onat canlandırmışken Lale Başar canlandıracak. Dizinin öteki oyuncuları ise oldukça merak mevzusu gelişmeler için bizleri takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here