Çoğu durumda WordPress döviz eklentisi çok bilgilendirici oluyor. Eğer sizin de WordPress’in altyapısına sahip siteniz varsa, bu eklentiye sahip olabilirsiniz. Bu eklentiyle siz ve kullanıcılarınız günün her saatinde döviz bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca genel itibariyle, göz önünde olduğu için istediğiniz an göz atabilirsiniz. Bilindiği üzere dövizlerdeki hareketlilik sürekli dev ediyor. Sizin de herhangi bir şekilde dövize yatırımımız varsa böyle anlarda eklenti hayatınızı kurtarabilir.

Ürün anlamında işte size böylesine fonksiyonel ve kullanışlı bir sunuluyor. BİST, Euro, Dolar ve Altın gibi bilgileri bu eklentide bulacaksınız. Üstelik şık ve az yer kaplayan görüntüsüyle kullanıcıların dikkatini çekecektir. Az yer kaplaması sitenize daha birçok widget eklemenize yardımcı olacaktır.

WordPress Döviz Eklentisi Nedir?

WordPress döviz eklentisi, sitenizin niteliğini artıran ve döviz bilgileri sunan bir eklentidir. Bu program için widget ifadesini de kullanabilirsiniz. Dünyada insanlar bu gibi eklentilerle sitelerde çokça ihtiyaç duyuyor.

Çünkü birçok insanın çeşitli şekillerde dövizsel yatırımı bulunuyor. Dolayısıyla, sitenizde böyle bir widget varsa siz rakiplerinizden bir adım önde oluyorsunuz. Bu eklentinin sitenize kattığı şıklık da başka bir durumdur. İki ayrı görünümde sizlere sunulan döviz eklentisi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Döviz Eklentisi Özellikleri

WordPress döviz eklentisi ürününü, türevlerinden ayıran birçok özellik vardır. Bu sizler düşünülerek itina ile oluşturulmuştur. Her bir özelliğin kendine has yanları bulunuyor. Tüm bu özelliklere aşağıdan detaylıca bakabilirsiniz.

WordPress döviz eklentisi özellikleri şunlardır;

  • Ücretsiz güncelleme avantajı
  • Bir domain için sonsuz kullanım hakkı
  • Ekonomik fiyat
  • Aktif ve sürekli çalışma
  • Hatasız dört dövizin güncel ve doğru gösterimi

Sizleri emin olabilirsiniz ki diğer eklentilerden çok farklı program bekliyor. Eklentinin, bir süre sonra bozulma gibi bir olumsuzluğu yoktur. Denildiği gibi zamanı geldiğinde ücretsiz bir şekilde güncellenir.

WordPress Döviz Eklentisinde Hangi Bilgiler Var?

Eklentide dört ayrı döviz bilgisi güncel olarak bulunur. Bunlar; BIST, Euro, Dolar ve Altın şeklindedir. Bu dövizler herhangi bir dalgalanma durumunda otomatik olarak yenilenir. Bu sayede her an güncel bilgiye sahip olunur.

Eklentiyle İlgili Önemli Hatırlatmalar

Sipariş vereceğiniz forma, kesinlikle eklentinin kullanılacağı domain adını yazmalısınız. Lisanslama bu domain üzerine yapılacaktır. Bunun yanında formda faturalandırma işleminde vergi numarası ile dairesini belirtmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here