Tamer Karadağlı Kızını Sevgilisiyle Tanıştırdı

Tamer Karadağlı geçtiğimiz günlerde eski eşi Arzu Balkan’ı aldatmasıyla ilgili dikkat çeken itiraflarda bulunmuş ve fazlaca konuşulmuştu. Tamer Karadağlı, önceki gün Arzu Balkan’la evliliğinden olan kızı Zeyno’yu, yeni sevgilisi Didem Ceran ile tanıştırdı. 53 yaşındaki Tamer Karadağlı kendisinden 14 yaş küçük sevgilisi Didem Ceran ile buluşma yeri olarak Yeniköy’deki bir mekanı seçti. Tamer Karadağlı, sevgilisi Didem Ceran ve kızı Zeyno tanışma yemeği yedi.

Tamer Karadağlı geçtiğimiz günlerde eski eşi Arzu Balkan’ı aldatmasıyla ilgili dikkat çeken itiraflarda bulunmuş ve fazlaca konuşulmuştu.

Tamer Karadağlı, önceki gün Arzu Balkan’la evliliğinden olan kızı Zeyno’yu, yeni sevgilisi Didem Ceran ile tanıştırdı.

53 yaşındaki Tamer Karadağlı kendisinden 14 yaş küçük sevgilisi Didem Ceran ile buluşma yeri olarak Yeniköy’deki bir mekanı seçti.

Tamer Karadağlı, sevgilisi Didem Ceran ve kızı Zeyno tanışma yemeği yedi. Tamer Karadağlı, çıkışta habercilerin sorularına yanıt vermedi. Beni niçin çekiyorsunuz, meşhur değilim ki” dedi.

Didem Ceran, 2011’de Survivor’a katılıp ilk turda elenmişti. Ceran, YouTube’daki skandal videolarıyla da fazlaca kez gündeme geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here