Tecavüzcüye Verdikleri Cezayı Tüm Dünya Konuşuyor!

Çete üyelerinden tecavüzcü adama akılalmaz ceza! “Beni bırakın diye yalvardı fakat…”

Meksika’da bir kadına tecavüzde bulunan insanın cezasını çete üyeleri kesti. Çete üyeleri tarafınca dövüldükten sonrasında pitbull’un saldırısına maruz kalan insanın cinsel organı parçalandı. Yerel medya ise vakası, çete üyelerinin öteki tecavüzcülere göz dağı vermek için paylaştıklarını duyurdu.

Sosyal medyada gösterilen görüntüler, kabahat oranın yüksek olduğu Mexico City’de bir katliam daha işlendi. Sadece bu katliam ötekilerden birazcık değişik. Mexico City’de çete üyesi 5 şahıs, bir hanıma saldırı eden insanın cezasını kendileri kesmek istedi.

Türkiye’de bakılması yasak olan pitbull cinsi köpeği insanın üstüne saldılar. Saldırgan köpek, insanın cinsel organının ve testislerini parçaladıktan sonrasında yedi. Bu anları ise çete üyeleri kayıt altına aldı.

Yalvarsa Da Bırakmadılar

Kayıtta beş şahıs tarafınca etrafı sarılan adam, kelepçelenerek çırılçıplak yere yatırılmış halde ekrana yansıyor. Bu sırada da pitbull, insanın cinsel organına saldırıyor. Kurbanın, “Durun, beni bırakın, lütfen beni bırakın.” diye haykırdığı duyuluyor. Peşinden izleyenler arasından bir şahıs insanın ağzını kapayarak, yardım çağırmasını engelliyor..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here