Tecavüze Uğradığını Söyleyen Genç Kadın Yüzünü Saklayarak Geldi... Dünya Medyası Bu Haberi Tartışıyor!

Cenup Kıbrıs’taki skandalda yeni perde; son dakika haberi… 12 İsrail vatandaşının kendisine saldırı ettiğini söyleyen İngiltereli genç kızın yalan beyanda bulunmuş olduğu ortaya çıktı. Dünyaca meşhur eğlence mekanı Ayia Napa’da tanışan gençler ile kızın geceyi beraber geçirdiği ortaya çıkmıştı, güvenlik güçleri kadının telefon kayıtlarını inceledi ve mesajlaşlamaların farkına vardı. Yine sorguya alınan İngiliz genç hanım kendi isteğiyle İsrailli gençlerle beraber bulunduğunu itiraf etti! Son dakika haberinin bilgileri burada; genç hanım yüzünü kapatarak adalet sarayı binasına geldi…

Dünya medyasında da haber olan vaka Cenup Kıbrıs’ta yaşandı. Bir İngiliz hanım, İsrailli gençlerin kendisine saldırı ettiğini söyleyerek polise başvurdu, gelişmelerden sonrasında polis ekipleri 12 İsrailliyi gözaltına aldı. Vaka diplomatik bir krize dönüşmüşken İsrail danışma servisi de vakaya müdahil oldu. Karmaşık ifadelerden sonrasında İngiliz hanım, gençlere karacılık attığını itiraf etti!

19 yaşındaki İngiliz gezgin kızın İsrailli turistlerin tecavüzüne uğradığını belirterek karakola gitmesiyle başlamış olan utanç verici vakalar zincirinde kurbanlar yer değiştirdi.

Askere gitmeden ilkin kutlama yapmak amacıyla 12 kişilik İsrailli genç grubu, Cenup Kıbrıs’ın eğlence noktası Ayia Napa’ya geldi.

İsrailli turistler bir mekanda eğlenirken, İngiliz gezgin kızla tanıştı. Gruptan bir adam ve hanım içinde yakınlaşma oldu.

Çift, her akşam haberleşerek buluşuyordu. Birbirlerini odalarına çağırıyorlardı.

İkili birçok kez beraber olurken, vaka gecesi atılan mesajların görüntüleri İngiliz basını tarafınca gösterildi.

İsrailli erkekler toplu saldırı suçlamasıyla gözaltında tutulurken, polis kızın cep telefonu kayıtları ve otel giriş çıkışlarını inceledi.

İncelemeler sonucunda genç kızın kendi isteği ile gençlerle beraber olduğu belirlendi.

Rum polisi, elindeki bulguları genç kızın önüne koydu. Bunun üstüne İngiliz gezgin, gençlerin tecavüzüne uğramadığını, kendi isteği ile beraber bulunduğunu itiraf etti.

Gençlerle beraber olduğumuz anlarda beni bazı gençler görüntülemeye başladı. Buna öfkelendim. Bunun üstüne polise giderek bu şekilde bir şikayette bulundum.”

Gelişme üstüne, 12 İsrailli gençten bazıları hafta sonu özgür bırakıldı.

Cenup Kıbrıs’a uçan adamların aileleri dışarıda büyük luk yaşadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here