https://www.trt1.com.tr
https://www.facebook.com/TRT1

Damarları buz, yürekleri ateş!
“Tek Yürek” 14 Şubat Perşembe günü ikinci bölümüyle TRT 1’de
“TEK YÜREK” 2. BÖLÜM
14 ŞUBAT 2019, PERŞEMBE/ 20.00/ TRT1
Basın Bülteni 12 Şubat 2019
TRT 1’in Degas Film imzalı, merakla beklenen yeni dizisi “Tek Yürek” 14 Şubat Perşembe günü seyirciyle buluşacak.
Ailesi ile beraber yeni bir başlangıç icra eden Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin öyküsünü ekrana getiren Tek Yürek’in ikinci kısmı şu şekilde;
Halit Osman’ın ardındaki karanlık adamların sırrını çözmeye çalışırken, Sait’in piste gelmesiyle Halit ve Sait arasındaki gerginlik giderek artacaktır. Üstelik Yiğit’in de vakası öğrenmesi ve yanlarına gelmesi ile Sait’in planları iyice bozulacaktır.

Yiğit ve arkadaşları buz hokeyinden kurtulmaya çalışırken, Murat Başkan lisans almaları için azca zamanlarının bulunduğunu söyler, tüm işlemler tamamlanmıştır. Bu Halit’i iyice köşeye sıkıştıracaktır.

Halit tamamı ile savaşım ederken evimizdeki problemler da bitmez, Rüzgar hastalanır. Babasına ulaşamayan Deniz’in bulacağı çözüm ise Halit’in asla hoşuna gitmeyecektir. Sait ekibe bir kez daha tehlikeli bir iş verir. Bu kez çocuklar başını oldukça büyük bir belaya sokacaklardır.

Çıkan dövüşte, Yiğit geri dönülemez bir hata yapar. Yapmış olduğu hatanın bedelini ödemekten başka çaresi yoktur. Fakat Halit kimsenin tahmin edemediği bir bilgiye haizdir, bu informasyon olayın tüm kaderini değiştirecektir.

“Tek Yürek” 14 Şubat Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!
Künye
Yapım : Degas Film
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Senaryo : Meriç Demiray – Banu Tekcan – Elif Asılkefeli
Oyuncular : Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız, Hakan Salınmış ve Kadriye Kenter

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=Fjhe5JHfYs0 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here