https://www.trt1.com.tr
https://www.facebook.com/TRT1

Damarları buz, yürekleri ateş!
“TEK YÜREK” 3. BÖLÜM
“Tek Yürek” 21 Şubat Perşembe günü üçüncü bölümüyle TRT 1’de
“TEK YÜREK” 3. BÖLÜM
21 ŞUBAT 2019, PERŞEMBE/ 20.00/ TRT1
Basın Bülteni 20 Şubat 2019
TRT 1’in Degas Film imzalı yeni dizisi “Tek Yürek” 21 Şubat Perşembe günü seyircisiyle buluşacak.
Ailesi ile beraber yeni bir başlangıç meydana getiren Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin öyküsünü ekrana getiren Tek Yürek’in üçüncü kısmı şu şekilde;
Halit’in verdiği haber her şeyi değiştirecektir. Şimdi sıra gençlerdedir, lisans almak için canla başla emek harcamaları gerekmektedir. Sadece bu asla kolay olmayacaktır. Sait, Yiğit’e kumar işini de yükler, Akif’in ustasının hain planları vardır, Mazlum babasıyla uğraşmak zorunda kalır, Yusuf ise söylediği yalanların içinde kaybolur.

Artık Halit’in yeri, gençlerin gözünde başkadır. Bu durumdan asla hoşlanmayan Sait yeni hamlelerde bulunmakta gecikmez. Halit ise hem işte, hem evde huzuru sağladığını düşünürken Asude’nin Deniz’in aklını karıştırması, eve giren hırsız aile düzenini alt üst edecektir. Üstüne bir de esrarengiz birisi tarafınca takip edildiğini anlayan Deniz, çareyi Yiğit’ten yardım istemekte bulur.

İlknur ve Halit gençler için çıktıkları alışveriş esnasında birbirlerini birazcık daha yakından tanırlar. Takımın kurulmasını kutlamak için İlknur bir yiyecek tertipler, sadece Sait çağrı edilmediği bu yemekten asla hoşnut kalmayacaktır. Lisans için piste çıkacakları gün, planını devreye sokar. Lisans işi tehlikeye girerken, Akif’i fazlaca fena bir sürpriz beklemektedir.

“Tek Yürek” 21 Şubat Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!
Künye
Yapım : Degas Film
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Senaryo : Meriç Demiray – Banu Tekcan – Elif Asılkefeli
Oyuncular : Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız, Hakan Salınmış ve Kadriye Kenter

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=okQJTa7ejvs linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here