Knawat İle Dropshipping’e Başlayın, Online Para Kazanmanın Keyfini Çıkarın

0
Dropshipping, bir çevrimiçi mağazanın ürünleri tüketicilere sattığı bir e-ticaret yöntemidir, ancak mal, perakendeci tarafından ele alınmadan veya saklanmadan doğrudan toptancıdan nihai tüketiciye taşınır. Bir...

MIT Tasarımcıların İşine Yarayacak Yeni Bir Cihaz Üretimi Gerçekleştirdi!

0
MIT, zaman boyutunu da hesaba katarak, 4D Hızlı Likit Yazıcı’nın üretimini gerçekleştirdi. Söz konusu olan bu yeni teknoloji sayesinde,  karmaşık olan tasarımların boyutlandırılması oldukça hızlı bir hale getirilecek.

Facebook’un Piyasa Değerinde yüzde 20 Düşüş Yaşandı!

0
Amerika Birleşik Devletleri merkezli dev sosyal medya platformu Facebook’un hisseleri, yaklaşık olarak yüzde 20 civarında değer kaybı gösterirken, şirket, piyasada 122 milyar dolarlık değerini kaybetti.

Huawei’den Yeni Atak! Bu Kez Katlanabilen Cihaz Çıkaracak!

0
Konu ile alakalı olarak elde edilen bilgilere göre, Çin merkezli akıllı cep telefonu şirketi Huawei, piyasaya yeni bir cihaz sunmaya hazırlanıyor. İddia edilene göre Huawei bu telefonunu Samsung’un Galaxy X modelinden önce çıkarılmış olacak.

Samsung’tan Açıklama! Kırılmaz Ekran Geliştiriliyor!

0
Samsung konu ile alakalı olarak yapmış olduğu açıklamasında akıllı cihazlar adına kırılmaz ekran geliştirdiğini belirtti. Akıllı cihazların haricinde otomotiv sektörü ve diğer askeri teknolojilerde de kullanılması öngörülen kırılmaz cam ekranlar, yayımlana bir video ile tanıtıldı.

Çin Süper Teknoloji İle İcat Ettiği Tienh9-3’ün Protopi Hazır Hale Getirildi!

0
Konu ile alakalı olarak elde edilen bilgilere göre, Çin tarafından icat edilen ve süper bilgisayar olarak tanıtılan Tienhı-3’ün prototipinin hazır hale getirildiği ifade edildi.

WhatsApp’ta İki Önemli Yenilik!

0
Dünya genelinde en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması olmayı başaran WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra güncelleme sıklığını da önemli ölçüde artırdı.

Mars’ta Kalıcı Su Kaynağı Bulunmuş Olabilir!

0
İtalya’da yer alan Bologna Ulusal Astrofizik Enstitüsü’nde çalışmalar yapan gök bilimciler, Mars Express isimli uydu ile Mars hakkında çalışmalarına devam ediyor. Son günlerde gerçekleştirilen gözlemlerden elde edilen bulgular ise uzay araştırmacılarını heyecanlandıran bir sonuç ortaya çıkarttı.

En Pahalı Telefonlardan Bir Tanesi Samsung’dan Geliyor!

0
Samsung’un büyük bir merakla beklenen Galaxy Note 9 cihazının 512 GB’lık depolama alanına sahip olacak olan modeli, piyasadaki akıllı telefonlar arasında en pahalılar listesine girecek gibi gözüküyor.

Yazılım/Oyun Lisanslarına Servet Harcamayın!

0
Yazılımların lisans fiyatları, dolar kurunun hızlı yükselmesi yüzünden akıl almaz boyutlara ulaşmış durumda. Goodoffer24 isimli lisans sağlayıcı firma, lisans satın almak isteyen kişiler için düşük fiyatlarla lisans sahibi olunmasına olanak sağlıyor

En Güncel Haberler