24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanı ve Milletvekilleri Seçimi sonrasında Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede görev alan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu” ile bir görüşme yaptı. Bu görüşme, Varank’ın ilk toplantısıydı.

Yönetim Kurulu ve Üyeler Bakanla Bir Araya Geldi

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ilk toplantı sonrasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank’a bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarete Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcıları Tuncay Özilhan ve Yaha Yasin Öztürk ile birlikte Ahmet Nazif Zorlu, Ahmet Akça, Kaan Terzioğlu, Kamil Süleyman Yazıcı ve Okan Baş katılım sağladı.

Toplantı esnasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Yönetim Kurulu, proje hakkında detayları masaya yatırdı. Yaklaşık 4 saatlik bir süreç olan toplantıda Varank, katılımcılardan belirlenen yol haritası hakkında geniş çaplı bir bilgi aldı.

Projenin CEO’su olarak görev yapan Otomobili Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tercih edilmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here