Ünlü Şarkıcı Devran Çağlar, Hayatını Kaybetti!

Ses sanatçısı Devran Çağlar’dan haber geldi. Bir devrin meşhur şarkıcılarından olan Devran Çağlar’ın, dün akşam geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını kaybetmiş olduğu bildirildi. Devran Çağlar’ın ölüm haberi, bugün sahne alacağı işletmenin toplumsal medya hesabından son dakika olarak duyuruldu.

Devran Çağlar ile ilgili gelen haber sevenlerini yasa boğdu. Bir devrin meşhur sanatçılarından olan Devran Çağlar’ın yaşamını kaybetmiş olduğu bildirildi. Devran Çağları’n sahne almış olduğu işletmenin sahibi vakayla ilgili flaş açıklamalarda bulunmuş oldu. Yavuz Hancı ” Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık” dedi.

Arabesk şarkıcısı Devran Çağlar (56), Maltepe’de yaşamış olduğu rezidansta ölü bulunmuş oldu. Çağlar’dan bir süredir haber alamayan yakınları, Çağlar’ın çalmış olduğu iş yeri sahibine ulaştı. Meşhur şarkıcının yaşamış olduğu Maltepe’deki rezidansa gelen yakınları, çilingir yardımıyla kapıyı açtı. Meydana getirilen incelemede Çağlar’ın yaşamını kaybetmiş olduğu açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here