Ünlü Sunucu Kansere Yakalandı!
Meşhur sunucudan fena haber! Tekrardan kansere yakalandı. FB TV’nin genç sunucusu Dilay Kemer, ikinci kez kansere yakalandığını duyurdu. Fena haberi toplumsal medya hesabından açıklayan Kemer, sevenlerinden yakarış istedi.

Fenerbahçe TV’nin genç ve güzel sunucusu Dilay Kemer’in kan kanserine yakalanmıştı. İyileşmesi için ilik nakli olması ihtiyaç duyulan Kemer için başta Fenerbahçe ailesi başta olmak suretiyle binlerce şahıs kan vermişti. Kanseri yenen güzel sunucu, hastalığa tekrardan yakalandığını deklare etti.

Kanseri Yendiğini Duyurmuştu

Medyaradar’da yer edinen habere gore; geçtiğimiz Nisan ayında sıhhat durumuna kavuştuğunu belirterek “Siz değerli üyelerimizin yardımıyla artık iyiyim” diyen Dilay Kemer, Twitter hesabından fena haberi duyurdu.

“En Büyük Korkum Gerçeğim Oldu”

Futbolseverlerin seferberlik başlatmış olduğu güzel sunucu dün Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda şunları söylemiş oldu: “Sevgili arkadaşları, maalesef en büyük korkum gerçeğim oldu. Nereden başlayacağımı iyi mi anlatacağımı bilmiyorum… Hastalığın başlamasının 1. senesinde, ilik nakli oluşumun 6. ayında maalesef bu bela geri geldi, kısaca nakil daima %100 çözüm olamıyormuş fena bir tecrübeyle öğrendik. Denemeye kıymet küçük küçük bir ihtimal daha hayata merhaba dedi, şimdi onun peşinden gideceğim… Yalan yok, fazlaca üzgünüm ve fazlaca korkuyorum… Şimdi her zamankinden daha fazlaca desteğe ve duaya ihtiyacım var, lütfen esirgemeyin. Sizi seviyorum”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here