Ünlüler Canlı Yayınlarda Merak Edilenleri Anlatıyor

40 gündür evdeyim. Pınar Altuğ, serbest dalış dünya şampiyonu Şahika Ercümen ile canlı yayında buluştu.

Karantina günlerinden bahseden Şahika Ercümen “Dalmaya gidemiyorum. 40 gündür evden çıkmadım. Belli başlı egzersizleri yapıyorum” diye konuştu. Çocukluğundan beri astım hastası bulunduğunu açıklayan Ercümen, “Akciğerlerimi kapasitesi hâlâ gelişebilir. Mental olarak nefes almanın ne demek bulunduğunu fazlaca iyi biliyorum” dedi.

Eski Türkiye güzeli Zeynep Tokuş, karantina günlerinde evinde spor yapmış olduğu anları Instagram’dan hayranlarıyla paylaşıyor. Evinden online olarak pilates, yoga ve meditasyon dersleri de veren Tokuş’un fit hali ise dikkat çekti. Eski oyuncu, eğitmenliğin artık mesleği bulunduğunu söylemiş oldu.

Serenay Sarıkaya, Vogue Türkiye’nin Instagram canlı gösterim konuğu oldu.

“Acıların kadını” olarak malum Bergen’in yaşamını özetleyen filmimizde Bergen’i canlandıracak olan Sarıkaya, “Yapımcımızın kararını bekliyoruz. Hazırlık sürecine başlamıştık fakat karantina süreciyle her şeyi durdurmak zorunda kaldık. Bana sorarsan sete çıkmaya hazırım. Bergen özelinde zor bir iş. O yüzden hazırlık süreci fazlaca fazlaca mühim. Hazırlık süreci birazcık daha sürebilir” dedi.

Daha Sakin Daha Sabırlı 

Öykü Gürman, Dream Türk TV’nin Instagram hesabında Hilal Özgani’nin canlı yayın konuğu oldu.

Güncel akımlara uymak adına müzik yapmadığını söyleyen Gürman, “Sadece kalbimi titreten şarkılar söylemek isterim. Sevdiğim, dinlediğim bir rap’çi ile düet yapmak isterim” dedi. Korona günlerinde, hayata ve geleceğe dair fazlaca şeyi sorguladığını söyleyen müzisyen, “Artık daha sakin, sabırlı biri olmayı öğrendim. Eskiye ilişkin huylarımdan ve alışkanlıklarımdan kurtuldum” diye konuştu.

Urla’da Yaşıyor 

Son olarak “Afili Aşk”ta rol alan Çağlar Ertuğrul, Beril Pozam ve Uğur Uzunel’in canlı yayınına katıldı.

Karantina döneminde Urla’da kaldığını söyleyen Ertuğrul, “Yasaklar kalkınca İstanbul’daki evi boşaltacağım. Tamamen Urla’da olacağım. Zeytinliklerimiz var, ailemle ilgileniyoruz. Burada basketbol potam var, sabahları spor yapıyorum. Paylaşmıyorum ‘sakin ol şampiyon evindeyim” dememek için. Buraya gelin misafirim olun” dedi.

12 Kilo Aldım 

Oyuncu Müge Boz, Prima Türkiye’nin Instagram hesabından canlı söyleşi gerçekleştirmiş oldu. Boz, gösterim esnasında Op. Dr. Emine Barın’ın sorularını yanıtladı. 5,5 ay ilkin kızı Vina’yı kucağına alan oyuncu, “İlk aylarda bulantılarım oldu fakat fazlaca değildi. Yediklerime dikkat ettim, nefes egzersizleri yaparak bu süreci pozitif geçirmeyi çalıştım” dedi. Boz, doğum sürecinde almış olduğu kilolardan hemen hemen kurtulamadığını söylemiş oldu: “Doğum sürecinde 12 kilo kadar aldı. 8 kilo vermişimdir. Daha vermem ihtiyaç duyulan 4 kilom var. Fiziksel ve bedensel anlamda eşim Caner’in bana desteği fazlaca oldu. Tüm babaların bu şekilde düşünmesi gerekiyor. Kadınların onların desteğine fazlaca ihtiyacı var.”

Güzelim ve Taş Gibiyim

Yıldız Tilbe, her gün tertipli olarak Instagram canlı yayınları halletmeye devam ediyor. Tilbe, “İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Korona kötü koydu bana” dedi. Müzisyen yayın esnasında kendini fazlaca sevdiğini de söylemiş oldu: “Kendimi seviyorum bir de güzelim. Yaş aldım fakat gencim, taş gibiyim. Makyajımı silmeden beni görün istedim. Müzikle uğraşmak istemiyorum. Depresyonda değilim. Fakat etrafımda dolaşıyor bakmamaya, girmemeye çalışıyorum. Fena biri değilim, iyi biri sayılırım. Kimi zaman gürültü yapıyor olabilirim. Her insanın dönem dönem gürültüsü vardır.”

Saç Diplerimdeki Beyazlar Onurum 

Oyuncu Şebnem Dönmez önceki gün Noa Talks’ın Instagram üstünden gösterilen canlı yayınına konuk oldu. Melodi Türkili’nin sorularını yanıtlayan oyuncu, yaşlanmayı kabullendiğini söylemiş oldu…

“Saçlarımın diplerindeki beyazları büyük bir onurla taşıyorum. Kırışıklıklarımı kabul ediyorum. Yaşlanmaktan korkanlara fazlaca güzel bir haberim var. Kafan daha fazlaca çalışıyor, daha akıllı oluyorsun. Yedi gün sonrasında 46 yaşına gireceğim. 46 yaşlarında da güzelim, 75 yaşlarında da… Şov dünyasındaki kadınların arasındaki rekabetinin içinde olmadığım ve doğru bağlantıları kurmamış olmaktan dolayı mutluyum. 25 senelik kariyerim haricinde bir de ruhsal bir yolum var. İkisini bir arada yaşamak fazlaca zor.”

Kadınların Rekabeti Tüyler Ürpertici 

Dönmez ayrıcı bayanların birbiriyle rekabet içinde olmasının tüyler ürpertici bulunduğunu altını çizdi ve ekledi: “Kimi zaman bu sektörde oyunun haricinde kaldığımı hissediyorum. 21 yaşındaki o taze, güzel ve ün sahibi olduğum halimle yüzleştiğim bir meditasyon seansım oldu. İnsanları meditasyonun kurtaracağına inanıyorum. Kadınların birbirleriyle olan tüyler ürpertici rekabet hallerini gördüm. Şov dünyası gençlik ve güzellik üstüne kurulu. İnanıyorum yaş almış insanların bilgeliklerine saygı duyacak kişiler de olacak. Sağlıklı olduğum sürece istediğim her şeyi yaparım. Artık bana hizmet etmeyen her şeyi, insanları, şehirleri, alışkanlıkları, fikir biçimlerini bırakmaya niyet ediyorum.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here